Самі незвичайні покупки, на які брали кредити

Кредит для звичайної людини означає можливість придбання чогось необхідного, наприклад, житла, автомобіля, побутової техніки, меблів, смартфону або використання на певні потреби: узяти гроші до зарплати, сплатити покупки онлайн й інше.

Але бувають випадки, коли людині примариться купити або отримати незвичайну річ, товар чи послугу. Щорічно фінансові установи всього світу виставляють списки неймовірних історій про кредити. Своєю оригінальністю відрізнився кредит на подорожі в місця, де жив Карлсон, позика на купівлю дров, кредит на ремонт телевізора і на обвалений балкон.

Ви думаєте, що цим все обмежилося? Та ні! Один позичальник виріщив, що він гідний літати на приватному літаку, і попросив нечувану суму на здійснення мрії. Інший оформив позику на вертоліт. Є й любителі тварин, які брали гроші, щоб купити бджіл, породистих скакунів, саванских тигрів, левів і леопардів.

 Останнім часом стали популярними кредити на пластичні операції, коли клієнти обгрунтовували повернення боргів тим, що краса допоможе поліпшити їх фінансовий стан.

Ще один, хто виділився незвичайністю свого кредиту, був позичальник, який побажав придбати мильні бульбашки на Новий рік, мало того, він отримав схвалення.

А ось в країнах Європи і Північної Америки вже нічим не здивувати. Там поширені кредити на красу і здоров'я, духовне збагачення, подорожі з метою знайти себе. Людині настільки довіряють грошові кошти, що він може витрачати їх як завгодно.

Хоча в нашій країні ще не дійшли до такого рівня видачі позик, але невеликі мікрокредити на будь-які потреби сталі доступні кожному. Онлайн кредитування за пару хвилин полегшує життя споживачів. Такі послуги може надати компанія CreditUP у будь-який час доби.


 

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?