Карти банків, на які краще оформити кредит

 

Сьогодні не складає особливих труднощів швидко взяти гроші в борг, тому що не тільки банки, а й інші фінансові установи почали видавати мікропозики, які допомагають вирішити термінові і невідкладні питання.

Нинішня система видачі позик працює таким чином, що позичальник може оформити кредит онлайн, не виходячи з дому чи офісу за пару хвилин, а гроші надійдуть на карту банку миттєво. Для цього слід заповнити заявку, вибрати термін кредитування і потрібну суму.

Отримати кредит онлайн можна на картку будь-якого банку України, але, як показує практика, швидше за все проходить верифікацію карта Приватбанку. Це пов'язано з тим, що більшість людей в Україні мають картку даного банку і всі автоматизовані системи розпізнають її швидше, ніж інші картки.

За картою Привату слідує картка Альфа банку, яка не менш популярна в країні. Але не варто думати, що маючи іншу карточку, Ви не зможете оформити позику і отримати гроші. Головним аргументом є ідентифікатор картки - підтвердження, що вона дійсно належить Вам. Карта може бути як Visa, так і Mastercard.

А оформляючи кредити онлайн до кінця лютого через CreditUP, кожен новий клієнт отримає знижку 50% на перший кредит в період з 19:00 до 07:00 в будні дні і в будь-який час на вихідних.

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?