Карти банків, на які краще оформити кредит

 

Сьогодні не складає особливих труднощів швидко взяти гроші в борг, тому що не тільки банки, а й інші фінансові установи почали видавати мікропозики, які допомагають вирішити термінові і невідкладні питання.

Нинішня система видачі позик працює таким чином, що позичальник може оформити кредит онлайн, не виходячи з дому чи офісу за пару хвилин, а гроші надійдуть на карту банку миттєво. Для цього слід заповнити заявку, вибрати термін кредитування і потрібну суму.

Отримати кредит онлайн можна на картку будь-якого банку України, але, як показує практика, швидше за все проходить верифікацію карта Приватбанку. Це пов'язано з тим, що більшість людей в Україні мають картку даного банку і всі автоматизовані системи розпізнають її швидше, ніж інші картки.

За картою Привату слідує картка Альфа банку, яка не менш популярна в країні. Але не варто думати, що маючи іншу карточку, Ви не зможете оформити позику і отримати гроші. Головним аргументом є ідентифікатор картки - підтвердження, що вона дійсно належить Вам. Карта може бути як Visa, так і Mastercard.

А оформляючи кредити онлайн до кінця лютого через CreditUP, кожен новий клієнт отримає знижку 50% на перший кредит в період з 19:00 до 07:00 в будні дні і в будь-який час на вихідних.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?