Карти банків, на які краще оформити кредит

 

Сьогодні не складає особливих труднощів швидко взяти гроші в борг, тому що не тільки банки, а й інші фінансові установи почали видавати мікропозики, які допомагають вирішити термінові і невідкладні питання.

Нинішня система видачі позик працює таким чином, що позичальник може оформити кредит онлайн, не виходячи з дому чи офісу за пару хвилин, а гроші надійдуть на карту банку миттєво. Для цього слід заповнити заявку, вибрати термін кредитування і потрібну суму.

Отримати кредит онлайн можна на картку будь-якого банку України, але, як показує практика, швидше за все проходить верифікацію карта Приватбанку. Це пов'язано з тим, що більшість людей в Україні мають картку даного банку і всі автоматизовані системи розпізнають її швидше, ніж інші картки.

За картою Привату слідує картка Альфа банку, яка не менш популярна в країні. Але не варто думати, що маючи іншу карточку, Ви не зможете оформити позику і отримати гроші. Головним аргументом є ідентифікатор картки - підтвердження, що вона дійсно належить Вам. Карта може бути як Visa, так і Mastercard.

А оформляючи кредити онлайн до кінця лютого через CreditUP, кожен новий клієнт отримає знижку 50% на перший кредит в період з 19:00 до 07:00 в будні дні і в будь-який час на вихідних.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?