Отримуйте дешеві кредити на вихідних!

 

Трудовий тиждень підбігає до завершення і скоро підуть довгоочікувані вихідні, коли можна буде побачитися з друзями, близькими та родичами, з'їздити за місто або вийти на шашлик. Іноді гроші витрачаються дуже швидко і зовсім не хочеться брати в борг і переплачувати відсотки під кінець місяця.

Компанія CreditUP вирішила порадувати своїх користувачів, надаючи знижку 50% на перший кредит новому клієнтові в будь-який час в суботу та неділю. А також 30% на всі кредити онлайн нашим постійним користувачам в ті ж самі дні.

Але якщо Вам потрібні гроші сьогодні, то з 18:00 до 09:00 в робочі дні, нові клієнти оформляючи позики на нашому сайті, отримають знижку 50%, а постійні - 30%. Тобто, взяти гроші в борг удвічі дешевше можна після шостої вечора в п'ятницю і не відкладати плани на завтра.

Видача кредитів настільки швидка, що після схвалення Вашої позики, гроші на карту надійдуть миттєво, а розпорядитися ними можна буде на свій розсуд.

Хочемо нагадати, що тільки в квітні 2017 року, у кожного, хто взяв перший онлайн кредит, є можливість виграти супер приз - Смарт ТВ, який розіграється 05 травня 2017 року серед учасників, які відповідають умовам розіграшу.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?