Отримуйте дешеві кредити на вихідних!

 

Трудовий тиждень підбігає до завершення і скоро підуть довгоочікувані вихідні, коли можна буде побачитися з друзями, близькими та родичами, з'їздити за місто або вийти на шашлик. Іноді гроші витрачаються дуже швидко і зовсім не хочеться брати в борг і переплачувати відсотки під кінець місяця.

Компанія CreditUP вирішила порадувати своїх користувачів, надаючи знижку 50% на перший кредит новому клієнтові в будь-який час в суботу та неділю. А також 30% на всі кредити онлайн нашим постійним користувачам в ті ж самі дні.

Але якщо Вам потрібні гроші сьогодні, то з 18:00 до 09:00 в робочі дні, нові клієнти оформляючи позики на нашому сайті, отримають знижку 50%, а постійні - 30%. Тобто, взяти гроші в борг удвічі дешевше можна після шостої вечора в п'ятницю і не відкладати плани на завтра.

Видача кредитів настільки швидка, що після схвалення Вашої позики, гроші на карту надійдуть миттєво, а розпорядитися ними можна буде на свій розсуд.

Хочемо нагадати, що тільки в квітні 2017 року, у кожного, хто взяв перший онлайн кредит, є можливість виграти супер приз - Смарт ТВ, який розіграється 05 травня 2017 року серед учасників, які відповідають умовам розіграшу.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?