Практично кожна людина одного разу стикалася з ситуацією, коли терміново потрібні гроші на ремонт квартири або авто, послуги стоматолога, купівлю бажаної речі по вигідній акції або на інші важливі витрати. Знайомих або друзів посвячувати у свої фінансові питання не завжди доречно. Ситуація може ускладнитися ще і тим, що у людини немає офіційного місця роботи, і кредит у банку йому не дадуть. Що робити?

CreditUP - отримаєте позику без довідки про доходи

Чи можна узяти кредит непрацюючому? Наша компанія займається мікрокредитуванням населення. Для оформлення позики від вас знадобиться мінімальний пакет документів :

  • Діючий паспорт.
  • Ідентифікаційний код.

При цьому, вам не треба надавати довідку про доходи, запоруку і поручителя. Тому відповідь на питання: чи "Можна узяти кредит без офіційної роботи"? звучить ствердно - "Так, можна. Якщо вам 18-60 років і є громадянином України, в компанії CreditUP ви зможете отримати позику".

Як оформити позику?

Щоб оформити позику, без надання довідки про доходи, від вас знадобиться:

  •  зареєструватися на сайті компанії, створивши особистий кабінет;
  •  заповнити в режимі онлайн заявку на кредит;
  •  прикласти свою фотографію;
  •  вказати номер вашої банківської карти, на яку будуть переказані гроші;
  •  прочитати кредитний договір і підтвердити свою згоду з його умовами.

Чи можна узяти кредит непрацюючій людині, ви зрозумієте самі, коли через 8 секунд після заповнення заявки співробітники компанії повідомлять про рішення по позиці, і буквально через хвилину засоби поступлять на вашу картку. Оформляти кредит в нашій компанії зручно і швидко, на це треба близько 5 хвилин часу.

Вигідні і доступні умови кредитування

Чи можна узяти кредит без роботи, і на яких умовах? Наша компанія вивчила потреби потенційних позичальників, і розробила наступні напрями кредитування :

  • Для нових клієнтів - доступна сума кредиту складає 100-3000 грн на строк до 30 днів. Щоденна ставка за користування позиковими коштами - 1,9%. Наприклад, ви оформили позику на 1000 грн Означає, щоденна плата користування грошима складе 19 грн
  • Програма лояльності для постійних клієнтів - полягає в нарахуванні бонусів. Їх кількість залежить від суми витрат по позиці. Також додаткові бали нараховуються при створенні особистого кабінету, погашенні боргу і в день народження клієнта. Накопиченими бонусами можна скористатися для виплати позики.

Як узяти кредит без офіційного працевлаштування - що треба врахувати?

Надаючи особисті дані при реєстрації на сайті і заповненні анкети, варто бути уважним - якщо ви прикріпите не свою фотографію або вкажете номер банківської карти, яка вам насправді не належить, служба безпеки компанії не зможе ідентифікувати вашу особу, і у вас можуть виникнути труднощі в отриманні кредиту. Якщо ви помилково вказали невірні дані, увійдіть до свого кабінету і відредагуйте інформацію.

Якщо клієнт бажає достроково погасити борг, він може це зробити. При цьому, до нього не будуть застосовані штрафні санкції. Також можливе продовження терміну кредитування. Для цього позичальникові за три дні до закінчення договору необхідно звернутися до співробітників компанії і сплатити відсотки за минулий період. А потім буде проведена реструктуризація боргу.

Погасити борг можна, переказавши гроші через особистий кабінет на нашому сайті, скориставшись платіжним терміналом (City24, EasyPay) або в касі будь-якого банку України, надавши реквізити нашої компанії.

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?