Історія виникнення

Микрокредиты - историяМікрокредитування являється, за своєю суттю, позикою на невеликі грошові суми і короткий період часу. Більшою мірою, воно набрало популярності серед приватного населення, коли виникала необхідність в невеликому кредиті до отримання авансу або заробітної плати. Таким чином, почали з'являтися мікрофінансові організації(МФО), готові надати терміновий кредит на будь-які потреби. Історія виникнення мікрокредитів йде глибоко в 70-і роки, коли професор економічних наук, Муххамед Юнус, родом з Бангладеша, розробив концепцію видачі міні кредитів. Метою була боротьба з голодом в країні і допомога співгромадянам терміново узяти гроші на свої невідкладні витрати. Починаючи з 90-х і до сьогоднішнього дня, видача міні кредитів набирає оберти не лише серед країн третього світу, але і в державах з розвиненою економікою, таких як США і Німеччина. За даними Світового банку, більше семи тисяч мікрофінансових компаній працюють по всьому світу, включаючи Україну. У нашій країні цей вид фінансових послуг почав нестримно розвиватися останніми роками, коли банки не виявляли активну цікавість до видачі грошових сум до 10000 гривен і розрахованих на середній рівень доходу населення.

Мікрокредит як альтернатива банківському кредиту

Узяти кредит сьогодні можна набагато простіше і швидше, оскільки мікрокредитування стало кращою альтернативою банківським позикам, які носять цільовий характер з вагомими аргументами для ухвалення рішення про видачу грошей і розгляд заявки на кредит впродовж декількох днів або ж тижнів.Микрокредиты - альтернатива банковскому кредитованиюВарто вілмітити, що кредитування в банках здійснюжться лише оффлайн, коли потрібна присутність позичальника і надання ряду документів. Мікрофінансові організації підтверджують видачу кредиту за лічені хвилини, як на місці, в офісі, так і онлайн. Оформивши заявку в інтернеті, щоб узяти кредит, і отримавши схвалення за короткий проміжок часу, Ваша мікропозика буде перекладена на карту миттєво. Аналізуючи економічну ситуацію і проблематичність видачі кредитів у банку, терміново узяти гроші до зарплати було б неможливо без участі мікрофінансових компаній. Ефективна процентна ставка по банківському кредитуванню нижча, ніж у інших фінансових структур, але вірогідність отримання грошових коштів, враховуючи усі риски, мінімальна. Таким чином, невеликий кредит, з підвищеною процентною ставкою, можна отримати, не виходячи з будинку, витративши 5-10 хвилин на заповнення контактних даних у вказаній формі на сайті компанії. Мікрокредит онлайн - це найшвидший спосіб зарахування термінових грошей на карту, які Вам потрібні сьогодні з відстроченням платежу на 30 днів. У разі неможливості повернення боргу вчасно, існує процедура пролонгації мікропозики, що дозволяє позичальникові погасити кредит тоді, коли з'явиться необхідна сума грошей. Ще одно перевага термінового кредиту полягає в тому, що в договорі МФО, на відміну від банківських вимог, не потрібно вказувати цільове використання. Клієнт може витрачати грошові кошти на власний розсуд. І як тільки схвалений ліміт поступає на індивідуальний рахунок одержувача позики, він має право зняти гроші з карти, розпоряджатися і витрачати на свої особисті цілі. Слід також пам'ятати, що невеликі кредити краще погашати в швидко, щоб відсотки по позиці не встигли дорости до суми, порівнянної за розміром з сумою кредиту. Своє схвалення мікрокредит отримав не лише в експертів і всесвітньо відомих фінансово-економічних видавництв, таких як Reuters, Forbes, Bloomberg, але і від Генеральної Асамблеї ООН, яка відмітила його, як важливе джерело боротьби з бідністю. І прийняла рішення в 2005 провести Міжнародний рік мікрокредитування в інтересах підвищення добробуту людей з низьким рівнем доходу.

Creditup - найпростіший спосіб терміново узяти гроші!

CreditUP - самый удобный способ взять кредит онлайн

Creditup є кращим сервісом, який здійснює свою діяльність по всій території України, працюючи для Вас 24 години в добу. Ви можете отримати кредит онлайн до 5000 гривен на будь-яку банківську карту без жорстких обмежень і строгих умов в оформленні позики. Істотними перевагами компанії є: - швидкість ухвалення рішення по видачі кредиту(займає близько 10 секунд); - висока вірогідність схвалення отримання мікропозики(заявки розглядаються, починаючи з віку 21 рік); - повністю автоматизована система схвалення кредиту і переказу грошових коштів(при позитивному результаті, гроші поступлять на карту банку миттєво, без попереднього передзвону позичальникові). Якість роботи вже оцінили більше 20 000 клієнтів, яким швидко і якісно було надано необхідне рішення по перекладу термінового кредиту онлайн.


 

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?