Історія виникнення

Микрокредиты - историяМікрокредитування являється, за своєю суттю, позикою на невеликі грошові суми і короткий період часу. Більшою мірою, воно набрало популярності серед приватного населення, коли виникала необхідність в невеликому кредиті до отримання авансу або заробітної плати. Таким чином, почали з'являтися мікрофінансові організації(МФО), готові надати терміновий кредит на будь-які потреби. Історія виникнення мікрокредитів йде глибоко в 70-і роки, коли професор економічних наук, Муххамед Юнус, родом з Бангладеша, розробив концепцію видачі міні кредитів. Метою була боротьба з голодом в країні і допомога співгромадянам терміново узяти гроші на свої невідкладні витрати. Починаючи з 90-х і до сьогоднішнього дня, видача міні кредитів набирає оберти не лише серед країн третього світу, але і в державах з розвиненою економікою, таких як США і Німеччина. За даними Світового банку, більше семи тисяч мікрофінансових компаній працюють по всьому світу, включаючи Україну. У нашій країні цей вид фінансових послуг почав нестримно розвиватися останніми роками, коли банки не виявляли активну цікавість до видачі грошових сум до 10000 гривен і розрахованих на середній рівень доходу населення.

Мікрокредит як альтернатива банківському кредиту

Узяти кредит сьогодні можна набагато простіше і швидше, оскільки мікрокредитування стало кращою альтернативою банківським позикам, які носять цільовий характер з вагомими аргументами для ухвалення рішення про видачу грошей і розгляд заявки на кредит впродовж декількох днів або ж тижнів.Микрокредиты - альтернатива банковскому кредитованиюВарто вілмітити, що кредитування в банках здійснюжться лише оффлайн, коли потрібна присутність позичальника і надання ряду документів. Мікрофінансові організації підтверджують видачу кредиту за лічені хвилини, як на місці, в офісі, так і онлайн. Оформивши заявку в інтернеті, щоб узяти кредит, і отримавши схвалення за короткий проміжок часу, Ваша мікропозика буде перекладена на карту миттєво. Аналізуючи економічну ситуацію і проблематичність видачі кредитів у банку, терміново узяти гроші до зарплати було б неможливо без участі мікрофінансових компаній. Ефективна процентна ставка по банківському кредитуванню нижча, ніж у інших фінансових структур, але вірогідність отримання грошових коштів, враховуючи усі риски, мінімальна. Таким чином, невеликий кредит, з підвищеною процентною ставкою, можна отримати, не виходячи з будинку, витративши 5-10 хвилин на заповнення контактних даних у вказаній формі на сайті компанії. Мікрокредит онлайн - це найшвидший спосіб зарахування термінових грошей на карту, які Вам потрібні сьогодні з відстроченням платежу на 30 днів. У разі неможливості повернення боргу вчасно, існує процедура пролонгації мікропозики, що дозволяє позичальникові погасити кредит тоді, коли з'явиться необхідна сума грошей. Ще одно перевага термінового кредиту полягає в тому, що в договорі МФО, на відміну від банківських вимог, не потрібно вказувати цільове використання. Клієнт може витрачати грошові кошти на власний розсуд. І як тільки схвалений ліміт поступає на індивідуальний рахунок одержувача позики, він має право зняти гроші з карти, розпоряджатися і витрачати на свої особисті цілі. Слід також пам'ятати, що невеликі кредити краще погашати в швидко, щоб відсотки по позиці не встигли дорости до суми, порівнянної за розміром з сумою кредиту. Своє схвалення мікрокредит отримав не лише в експертів і всесвітньо відомих фінансово-економічних видавництв, таких як Reuters, Forbes, Bloomberg, але і від Генеральної Асамблеї ООН, яка відмітила його, як важливе джерело боротьби з бідністю. І прийняла рішення в 2005 провести Міжнародний рік мікрокредитування в інтересах підвищення добробуту людей з низьким рівнем доходу.

Creditup - найпростіший спосіб терміново узяти гроші!

CreditUP - самый удобный способ взять кредит онлайн

Creditup є кращим сервісом, який здійснює свою діяльність по всій території України, працюючи для Вас 24 години в добу. Ви можете отримати кредит онлайн до 5000 гривен на будь-яку банківську карту без жорстких обмежень і строгих умов в оформленні позики. Істотними перевагами компанії є: - швидкість ухвалення рішення по видачі кредиту(займає близько 10 секунд); - висока вірогідність схвалення отримання мікропозики(заявки розглядаються, починаючи з віку 21 рік); - повністю автоматизована система схвалення кредиту і переказу грошових коштів(при позитивному результаті, гроші поступлять на карту банку миттєво, без попереднього передзвону позичальникові). Якість роботи вже оцінили більше 20 000 клієнтів, яким швидко і якісно було надано необхідне рішення по перекладу термінового кредиту онлайн.


 

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?