Терміново гроші в борг. Хто бере і чому

 

Якщо брати до уваги статистику CreditUP, то за останній рік люди стали брати кредити частіше. Основною метою позики є вирішення тієї чи іншої термінової фінансової проблеми. 43% клієнтів беруть мікрокредити 1 раз в рік, 37% - звертаються по кілька разів і 20% споживачів беруть позику на регулярній основі.

Найчастіше в CreditUP звертаються люди, чий вік становить від 18 до 24 років. Це пов'язано з тим, що молоді люди особливо не планують витрати. Вони енергійні, швидко заробляють і легко витрачають гроші.

Терміново взяти кредит онлайн бажають чоловіки і жінки у віці від 30 до 45 років. Це вже досить заможні люди, які мають достаток і стабільну роботу. Причиною мірокзаймов в цій категорії людей є невідкладні потреби (оплата лікування, ремонт техніки та інших побутових послуг).

Постійними клієнтами стають ті, у кого немає стабільної роботи - це зазвичай фрілансери або ж люди з неофіційним працевлаштуванням.

Найчастіше погана кредитна історія також стає причиною звернень в CreditUP. Адже тут при видачі позики прострочення платежів в інших банках не розглядається.

За даними статистики більшу частину мікрокредитів отримують жителі Київської області, а за нею - Дніпровська, Харківська, Одеська. У CreditUp отримують позику на карту представники найрізноманітніших професій і соціального статусу, оскільки це зручно, швидко і надійно.

Варто відзначити, що виписка про доходи та довідка про офіційне працевлаштування не потрібна. Зіткнувшись з ситуацією, коли вам терміново необхідні гроші в розмірі до 1500 гривень, можете сміливо звертатися в CreditUp!

 

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?