Терміново гроші в борг. Хто бере і чому

 

Якщо брати до уваги статистику CreditUP, то за останній рік люди стали брати кредити частіше. Основною метою позики є вирішення тієї чи іншої термінової фінансової проблеми. 43% клієнтів беруть мікрокредити 1 раз в рік, 37% - звертаються по кілька разів і 20% споживачів беруть позику на регулярній основі.

Найчастіше в CreditUP звертаються люди, чий вік становить від 18 до 24 років. Це пов'язано з тим, що молоді люди особливо не планують витрати. Вони енергійні, швидко заробляють і легко витрачають гроші.

Терміново взяти кредит онлайн бажають чоловіки і жінки у віці від 30 до 45 років. Це вже досить заможні люди, які мають достаток і стабільну роботу. Причиною мірокзаймов в цій категорії людей є невідкладні потреби (оплата лікування, ремонт техніки та інших побутових послуг).

Постійними клієнтами стають ті, у кого немає стабільної роботи - це зазвичай фрілансери або ж люди з неофіційним працевлаштуванням.

Найчастіше погана кредитна історія також стає причиною звернень в CreditUP. Адже тут при видачі позики прострочення платежів в інших банках не розглядається.

За даними статистики більшу частину мікрокредитів отримують жителі Київської області, а за нею - Дніпровська, Харківська, Одеська. У CreditUp отримують позику на карту представники найрізноманітніших професій і соціального статусу, оскільки це зручно, швидко і надійно.

Варто відзначити, що виписка про доходи та довідка про офіційне працевлаштування не потрібна. Зіткнувшись з ситуацією, коли вам терміново необхідні гроші в розмірі до 1500 гривень, можете сміливо звертатися в CreditUp!

 

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?