Терміново гроші в борг. Хто бере і чому

 

Якщо брати до уваги статистику CreditUP, то за останній рік люди стали брати кредити частіше. Основною метою позики є вирішення тієї чи іншої термінової фінансової проблеми. 43% клієнтів беруть мікрокредити 1 раз в рік, 37% - звертаються по кілька разів і 20% споживачів беруть позику на регулярній основі.

Найчастіше в CreditUP звертаються люди, чий вік становить від 18 до 24 років. Це пов'язано з тим, що молоді люди особливо не планують витрати. Вони енергійні, швидко заробляють і легко витрачають гроші.

Терміново взяти кредит онлайн бажають чоловіки і жінки у віці від 30 до 45 років. Це вже досить заможні люди, які мають достаток і стабільну роботу. Причиною мірокзаймов в цій категорії людей є невідкладні потреби (оплата лікування, ремонт техніки та інших побутових послуг).

Постійними клієнтами стають ті, у кого немає стабільної роботи - це зазвичай фрілансери або ж люди з неофіційним працевлаштуванням.

Найчастіше погана кредитна історія також стає причиною звернень в CreditUP. Адже тут при видачі позики прострочення платежів в інших банках не розглядається.

За даними статистики більшу частину мікрокредитів отримують жителі Київської області, а за нею - Дніпровська, Харківська, Одеська. У CreditUp отримують позику на карту представники найрізноманітніших професій і соціального статусу, оскільки це зручно, швидко і надійно.

Варто відзначити, що виписка про доходи та довідка про офіційне працевлаштування не потрібна. Зіткнувшись з ситуацією, коли вам терміново необхідні гроші в розмірі до 1500 гривень, можете сміливо звертатися в CreditUp!

 

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?