ТІЛЬКИ ОДИН ДЕНЬ - ЗНИЖКА 60% НА НОВИЙ КРЕДИТ!

 

Компанія CreditUP продовжує радувати своїх клієнтів і вже завтра стартує найкраща пропозиція листопада місяця з можливістю отримати максимальну знижку при оформленні кредиту онлайн.

З 14 листопада 2016 року, оформивши перший кредит онлайн, отримаєте знижку 60%. Найвищий відсоток складе 60% в перший день акції "ТАНУЧА ЗНИЖКА", і далі, щодня, знижка зменшуватиметься до тих пір, поки повністю не розтане. Тому встигніть узяти кредит онлайн, заповнивши заявку в перший день акції з максимально високою знижкою 60%! Ця пропозиція діє до 18 грудня 2016 року включно по всій території України для громадян країни, яким виповнився 21 рік і які раніше не були нашими клієнтами.

Щодня на сайті і на наших сторінках в соціальних мережах ми повідомлятимемо про розмір знижки, яка з кожним днем зменшуватиметься. Для максимально вигідного кредиту, радимо не упустити шанс і заощадити на оформленні позики, узявши кредит в перші дні запуску акції.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?