ТІЛЬКИ ОДИН ДЕНЬ - ЗНИЖКА 60% НА НОВИЙ КРЕДИТ!

 

Компанія CreditUP продовжує радувати своїх клієнтів і вже завтра стартує найкраща пропозиція листопада місяця з можливістю отримати максимальну знижку при оформленні кредиту онлайн.

З 14 листопада 2016 року, оформивши перший кредит онлайн, отримаєте знижку 60%. Найвищий відсоток складе 60% в перший день акції "ТАНУЧА ЗНИЖКА", і далі, щодня, знижка зменшуватиметься до тих пір, поки повністю не розтане. Тому встигніть узяти кредит онлайн, заповнивши заявку в перший день акції з максимально високою знижкою 60%! Ця пропозиція діє до 18 грудня 2016 року включно по всій території України для громадян країни, яким виповнився 21 рік і які раніше не були нашими клієнтами.

Щодня на сайті і на наших сторінках в соціальних мережах ми повідомлятимемо про розмір знижки, яка з кожним днем зменшуватиметься. Для максимально вигідного кредиту, радимо не упустити шанс і заощадити на оформленні позики, узявши кредит в перші дні запуску акції.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP поощряет романтических клиентов


11.02.2019

Где взять ссуду в «неурочное» время

Где взять ссуду в «неурочное» время

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Почему быть лояльным клиентом выгодно

Почему быть лояльным клиентом выгодно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?