Кредит онлайн зі знижкою 30%!

 

Щомісяця компанія CreditUP намагається все більше піклуватися та радувати своїх постійних користувачів. Квітень не став винятком. Кредит онлайн став ще дешевше завдяки знижкам і бонусам.

Оформити кредит та отримати знижку 30% можна з 18:00 до 09:00 в робочі дні, або ж у будь-який час в суботу та неділю. Дана пропозиція діє до другого травня 2017 року включно, тобто з 29 квітня по 02 травня - 4 дні поспіль, всі позики для постійних клієнтів будуть зі знижкою 30% в режимі 24/7.

Крім дисконту, є можливість здешевити кредит онлайн за допомогою бонусів, які накопичуються з моменту реєстрації до повного погашення позики. Залежно від суми і терміну, постійний клієнт в квітні може отримає до 150 бонусних гривень, використовуючи їх з метою погашення відсотків і тіла кредиту.

Таким чином, КредитАП допомагає взяти кредит онлайн у цьому місяці на більш вигідних умовах, а швидкість, з якою будуть нараховані гроші на карту, приємно порадує, враховуючи той факт, що отримати кредит через інтернет за допомогою нашого сервісу можна цілодобово.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?