Кредит онлайн зі знижкою 30%!

 

Щомісяця компанія CreditUP намагається все більше піклуватися та радувати своїх постійних користувачів. Квітень не став винятком. Кредит онлайн став ще дешевше завдяки знижкам і бонусам.

Оформити кредит та отримати знижку 30% можна з 18:00 до 09:00 в робочі дні, або ж у будь-який час в суботу та неділю. Дана пропозиція діє до другого травня 2017 року включно, тобто з 29 квітня по 02 травня - 4 дні поспіль, всі позики для постійних клієнтів будуть зі знижкою 30% в режимі 24/7.

Крім дисконту, є можливість здешевити кредит онлайн за допомогою бонусів, які накопичуються з моменту реєстрації до повного погашення позики. Залежно від суми і терміну, постійний клієнт в квітні може отримає до 150 бонусних гривень, використовуючи їх з метою погашення відсотків і тіла кредиту.

Таким чином, КредитАП допомагає взяти кредит онлайн у цьому місяці на більш вигідних умовах, а швидкість, з якою будуть нараховані гроші на карту, приємно порадує, враховуючи той факт, що отримати кредит через інтернет за допомогою нашого сервісу можна цілодобово.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP поощряет романтических клиентов


11.02.2019

Где взять ссуду в «неурочное» время

Где взять ссуду в «неурочное» время

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Почему быть лояльным клиентом выгодно

Почему быть лояльным клиентом выгодно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?