Кредитний скоринг і кредитоспроможність клієнта

Кредитним скорингом називається спеціально розроблена числова статистична методологія оцінки ризиків позичальника, тобто його кредитоспроможність, що відображається в цифрах.

Такий спосіб визначення платоспроможності клієнтів використовують в онлайн кредитуванні і видачі швидких грошових позик. Людині, що оформляє кредит, виставляються бали по безперечно заповненій заявці, розробленій оцінювачами кредитних ризиків. І за підсумками набраних балів фінансова установа через систему вирішує про видачу або відмову позики.

Цей процес автоматично оптимізований. Виділяють наступні критерії оцінки :

  • - фінансове становище клієнта(доходи, витрати, активи і так далі);
  • - кредитна дисципліна(чи є ще кредити, як вони погашалися, чи були затримки і прострочення, відмови раніше, дострокове погашення і інше);
  • - чи є зараз гарантія повернення позики(забезпеченість угоди по кредиту).

Враховуючи усі чинники і посилаючись на фінстановище позичальника, беруться до уваги також і його володіння, сімейний статус, наявність дітей, вік, депозитні і поточні рахунки і багато чого іншого.

Далі дивляться на суму кредиту і термін, чи зможуть реальні доходи покривати щомісячний платіж, чи є додаткові канали заробітку. Потім клієнтові привласнюється статус - класифікація А, Б, В, Г, Д. Вважається, що А і Б найбільш надійні. Найнижча вірогідність видачі кредиту у класів Г і Д, їх відносять до неплатоспроможних.

Виходячи з вище вказаного, можна прямо зараз залишити заявку на кредит, а CreditUP впродовж 5 хвилин визначить схвалення або відмову в кредиті онлайн.
 

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?