Кредитний скоринг і кредитоспроможність клієнта

Кредитним скорингом називається спеціально розроблена числова статистична методологія оцінки ризиків позичальника, тобто його кредитоспроможність, що відображається в цифрах.

Такий спосіб визначення платоспроможності клієнтів використовують в онлайн кредитуванні і видачі швидких грошових позик. Людині, що оформляє кредит, виставляються бали по безперечно заповненій заявці, розробленій оцінювачами кредитних ризиків. І за підсумками набраних балів фінансова установа через систему вирішує про видачу або відмову позики.

Цей процес автоматично оптимізований. Виділяють наступні критерії оцінки :

  • - фінансове становище клієнта(доходи, витрати, активи і так далі);
  • - кредитна дисципліна(чи є ще кредити, як вони погашалися, чи були затримки і прострочення, відмови раніше, дострокове погашення і інше);
  • - чи є зараз гарантія повернення позики(забезпеченість угоди по кредиту).

Враховуючи усі чинники і посилаючись на фінстановище позичальника, беруться до уваги також і його володіння, сімейний статус, наявність дітей, вік, депозитні і поточні рахунки і багато чого іншого.

Далі дивляться на суму кредиту і термін, чи зможуть реальні доходи покривати щомісячний платіж, чи є додаткові канали заробітку. Потім клієнтові привласнюється статус - класифікація А, Б, В, Г, Д. Вважається, що А і Б найбільш надійні. Найнижча вірогідність видачі кредиту у класів Г і Д, їх відносять до неплатоспроможних.

Виходячи з вище вказаного, можна прямо зараз залишити заявку на кредит, а CreditUP впродовж 5 хвилин визначить схвалення або відмову в кредиті онлайн.
 

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?