Кредитний скоринг і кредитоспроможність клієнта

Кредитним скорингом називається спеціально розроблена числова статистична методологія оцінки ризиків позичальника, тобто його кредитоспроможність, що відображається в цифрах.

Такий спосіб визначення платоспроможності клієнтів використовують в онлайн кредитуванні і видачі швидких грошових позик. Людині, що оформляє кредит, виставляються бали по безперечно заповненій заявці, розробленій оцінювачами кредитних ризиків. І за підсумками набраних балів фінансова установа через систему вирішує про видачу або відмову позики.

Цей процес автоматично оптимізований. Виділяють наступні критерії оцінки :

  • - фінансове становище клієнта(доходи, витрати, активи і так далі);
  • - кредитна дисципліна(чи є ще кредити, як вони погашалися, чи були затримки і прострочення, відмови раніше, дострокове погашення і інше);
  • - чи є зараз гарантія повернення позики(забезпеченість угоди по кредиту).

Враховуючи усі чинники і посилаючись на фінстановище позичальника, беруться до уваги також і його володіння, сімейний статус, наявність дітей, вік, депозитні і поточні рахунки і багато чого іншого.

Далі дивляться на суму кредиту і термін, чи зможуть реальні доходи покривати щомісячний платіж, чи є додаткові канали заробітку. Потім клієнтові привласнюється статус - класифікація А, Б, В, Г, Д. Вважається, що А і Б найбільш надійні. Найнижча вірогідність видачі кредиту у класів Г і Д, їх відносять до неплатоспроможних.

Виходячи з вище вказаного, можна прямо зараз залишити заявку на кредит, а CreditUP впродовж 5 хвилин визначить схвалення або відмову в кредиті онлайн.
 

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?