Як дізнатись про власну кредитну історію

Кредитна історія - це біографія користування кредитами, які Ви коли-небудь брали, а також дисципліни їх погашення. Усі дані знаходяться в Українському бюро кредитних історій. Воно, в свою чергу, бере інформацію від партнерів: банків, кредитних організацій і спілок, страховиків, лізингових компаній та інших небанківських фінансових структур. УБКІ є довіреною особою між кредитором і позичальником стосовно аналізу, систематизації і зберіганню зібраної інформації.

Існує декілька способів довідатися Вашу кредитну історію :

  • - пройти реєстрацію і ідентифікацію на сайті бюро кредитних історій;
  • - через додаток "кредитна історія" для Android або iOS;
  • - використовуючи термінали обслуговування Приватбанку або в privat24.

Послуга, що надається, платна і коштує 45 гривен. Але, потрібно відмітити, що згідно із законом України, кожен громадянин має право упізнати свою кредитну історію безкоштовно один раз в рік.

Окрім джерел, де вказується рейтинг, Вам обов'язково потрібно представити наступні документи: вказати ПІБ, ІПН, всі паспортні дані, додати фото з паспорта на першій сторінці в розгорнутому виді. Авторизація особи займе близько доби, а після завершення процедури Ви будете повідомлені через Смс-повідомлення.

Щоб отримати безкоштовну інформацію, треба відправити лист до УБКІ із заявкою про надання звіту, копіями ІПН та всіх сторінок паспорта, особисто поставивши підпис і дату.

Що робити, якщо Ваша кредитна історія незадовільна.

Після отримання звіту, буває так, що Ваш статус по кредитах бажає бути кращим і вірогідність отримання наступного кредиту мінімальна.

Не варто негайно засмучуватися. Кожна людина має право підняти свій кредитний рейтинг. Для цього варто погасити раніше оформлені грошові позики в найкоротші терміни. Також узяти декілька мікрокредитів і швидше їх погасити, щоб показати дисципліну фінансової поведінки.

Не забувайте: чим краще погашаєте заборгованість по грошових кредитах, тим більш охоче і активніше кредитуватимуть, і тим більше покращиться кредитна історія.


 

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?