Як дізнатись про власну кредитну історію

Кредитна історія - це біографія користування кредитами, які Ви коли-небудь брали, а також дисципліни їх погашення. Усі дані знаходяться в Українському бюро кредитних історій. Воно, в свою чергу, бере інформацію від партнерів: банків, кредитних організацій і спілок, страховиків, лізингових компаній та інших небанківських фінансових структур. УБКІ є довіреною особою між кредитором і позичальником стосовно аналізу, систематизації і зберіганню зібраної інформації.

Існує декілька способів довідатися Вашу кредитну історію :

  • - пройти реєстрацію і ідентифікацію на сайті бюро кредитних історій;
  • - через додаток "кредитна історія" для Android або iOS;
  • - використовуючи термінали обслуговування Приватбанку або в privat24.

Послуга, що надається, платна і коштує 45 гривен. Але, потрібно відмітити, що згідно із законом України, кожен громадянин має право упізнати свою кредитну історію безкоштовно один раз в рік.

Окрім джерел, де вказується рейтинг, Вам обов'язково потрібно представити наступні документи: вказати ПІБ, ІПН, всі паспортні дані, додати фото з паспорта на першій сторінці в розгорнутому виді. Авторизація особи займе близько доби, а після завершення процедури Ви будете повідомлені через Смс-повідомлення.

Щоб отримати безкоштовну інформацію, треба відправити лист до УБКІ із заявкою про надання звіту, копіями ІПН та всіх сторінок паспорта, особисто поставивши підпис і дату.

Що робити, якщо Ваша кредитна історія незадовільна.

Після отримання звіту, буває так, що Ваш статус по кредитах бажає бути кращим і вірогідність отримання наступного кредиту мінімальна.

Не варто негайно засмучуватися. Кожна людина має право підняти свій кредитний рейтинг. Для цього варто погасити раніше оформлені грошові позики в найкоротші терміни. Також узяти декілька мікрокредитів і швидше їх погасити, щоб показати дисципліну фінансової поведінки.

Не забувайте: чим краще погашаєте заборгованість по грошових кредитах, тим більш охоче і активніше кредитуватимуть, і тим більше покращиться кредитна історія.


 

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?