Оформити кредити без довідки реально!

 

Більшість в Україні потрапляють в ситуацію, коли терміново потрібні гроші, але для їх отримання банк вимагає пред'явити довідку про доходи, крім основних документів. Ні для кого не секрет, що багато людей отримують частину зарплати в конвертах, а офіційний оклад - мінімальний.

Відповідно, не завжди вдається отримати гроші в кредит на запитувану Вами суму. У таких випадках, на допомогу клієнту приходить фінансова організація з видачі мікропозик, яка дозволяє оформляти кредити без довідки, застав і гарантів.

Процедура настільки проста, що не треба відвідувати представництво або відділення - сидячи вдома на дивані зі своїм смартфоном або працюючи в офісі за комп'ютером, можна взяти кредит через інтернет за пару хвилин.

Сервіс працює таким чином, що всі рішення щодо видачі позик приймаються автоматично за кілька секунд і гроші на карту надходять миттєво. Кредити без довідки Ви можете отримати на сайті компанії після реєстрації і заповнивши онлайн заявку. Система за 8 секунд обробить запит, і схвалену позику Ви отримаєте готівкою на банківську картку.

Таким чином, не варто турбуватися про Ваш офіційний дохід і додавати довідку. Від Вас потрібні паспорт, ІПН і електронна згоду, поставивши галочку після заповнення заявки і ознайомлення з договором.

 

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?