Оформити кредити без довідки реально!

 

Більшість в Україні потрапляють в ситуацію, коли терміново потрібні гроші, але для їх отримання банк вимагає пред'явити довідку про доходи, крім основних документів. Ні для кого не секрет, що багато людей отримують частину зарплати в конвертах, а офіційний оклад - мінімальний.

Відповідно, не завжди вдається отримати гроші в кредит на запитувану Вами суму. У таких випадках, на допомогу клієнту приходить фінансова організація з видачі мікропозик, яка дозволяє оформляти кредити без довідки, застав і гарантів.

Процедура настільки проста, що не треба відвідувати представництво або відділення - сидячи вдома на дивані зі своїм смартфоном або працюючи в офісі за комп'ютером, можна взяти кредит через інтернет за пару хвилин.

Сервіс працює таким чином, що всі рішення щодо видачі позик приймаються автоматично за кілька секунд і гроші на карту надходять миттєво. Кредити без довідки Ви можете отримати на сайті компанії після реєстрації і заповнивши онлайн заявку. Система за 8 секунд обробить запит, і схвалену позику Ви отримаєте готівкою на банківську картку.

Таким чином, не варто турбуватися про Ваш офіційний дохід і додавати довідку. Від Вас потрібні паспорт, ІПН і електронна згоду, поставивши галочку після заповнення заявки і ознайомлення з договором.

 

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?