Взяти кредит в суботу чи неділю

 

У нинішній час знайти терміново гроші можна в будь-якому місці і в будь-який час доби. Тепер не треба позичати у знайомих або друзів, ставити себе в незручне становище, досить скористатися сервісом кредитування online і отримати кредит за пару хвилин.

Кредити онлайн зручні і тим, що їх оформлення здійснюється 24/7. Швидко взяти позику можна як в робочі дні, так і в суботу та неділю. Крім того, оформити онлайн кредит на вихідних вигідніше, так як надаються додаткові бонуси, які допомагають економити і роблять позики дешевше.

Для своїх постійних клієнтів, компанія CreditUP дарує до + 25% бонусів при отриманні кредиту з 00:00 суботи до 00:00 понеділка. Також, до 31 березня, отримавши гроші на карту в кредит, наші клієнти автоматично потрапляють до розіграшу призу iPad Apple.

А для всіх нових користувачів, які оформили першу позику, нараховуються подарункові 25 бонусних гривень на їх рахунок в особистому кабінеті, які можна відразу ж використовувати. Крім цього, ми розіграємо 03 квітня головний приз - iPhone Apple серед нових клієнтів, які взяли перший кредит в березні 2017 року.

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?