Взяти кредит в суботу чи неділю

 

У нинішній час знайти терміново гроші можна в будь-якому місці і в будь-який час доби. Тепер не треба позичати у знайомих або друзів, ставити себе в незручне становище, досить скористатися сервісом кредитування online і отримати кредит за пару хвилин.

Кредити онлайн зручні і тим, що їх оформлення здійснюється 24/7. Швидко взяти позику можна як в робочі дні, так і в суботу та неділю. Крім того, оформити онлайн кредит на вихідних вигідніше, так як надаються додаткові бонуси, які допомагають економити і роблять позики дешевше.

Для своїх постійних клієнтів, компанія CreditUP дарує до + 25% бонусів при отриманні кредиту з 00:00 суботи до 00:00 понеділка. Також, до 31 березня, отримавши гроші на карту в кредит, наші клієнти автоматично потрапляють до розіграшу призу iPad Apple.

А для всіх нових користувачів, які оформили першу позику, нараховуються подарункові 25 бонусних гривень на їх рахунок в особистому кабінеті, які можна відразу ж використовувати. Крім цього, ми розіграємо 03 квітня головний приз - iPhone Apple серед нових клієнтів, які взяли перший кредит в березні 2017 року.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?