Взяти кредит в суботу чи неділю

 

У нинішній час знайти терміново гроші можна в будь-якому місці і в будь-який час доби. Тепер не треба позичати у знайомих або друзів, ставити себе в незручне становище, досить скористатися сервісом кредитування online і отримати кредит за пару хвилин.

Кредити онлайн зручні і тим, що їх оформлення здійснюється 24/7. Швидко взяти позику можна як в робочі дні, так і в суботу та неділю. Крім того, оформити онлайн кредит на вихідних вигідніше, так як надаються додаткові бонуси, які допомагають економити і роблять позики дешевше.

Для своїх постійних клієнтів, компанія CreditUP дарує до + 25% бонусів при отриманні кредиту з 00:00 суботи до 00:00 понеділка. Також, до 31 березня, отримавши гроші на карту в кредит, наші клієнти автоматично потрапляють до розіграшу призу iPad Apple.

А для всіх нових користувачів, які оформили першу позику, нараховуються подарункові 25 бонусних гривень на їх рахунок в особистому кабінеті, які можна відразу ж використовувати. Крім цього, ми розіграємо 03 квітня головний приз - iPhone Apple серед нових клієнтів, які взяли перший кредит в березні 2017 року.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?