Кредит онлайн зі знижкою та бонусами!

 

Травневі свята у самому розпалі, як і наші знижки. І щоб Ви змогли максимально насолодитися відпочинком і теплими днями, ми продовжуємо акцію «Зустрічай травень з нами» до 10 травня 2017 року. Оформити кредит онлайн зі знижкою 50% для нового клієнта можна з 18:00 до 09:00 в робочі дні та цілодобово на вихідних.

Для постійних користувачів діє знижка 30% на всі позики в той же період часу. Також клієнти отримають як основні, так і додаткові бонуси завдяки програмі лояльності BonusUP, які можна використовувати в рахунок погашення заборгованості.

Але це ще не все! Тільки два дні, 8 та 9 травня, клієнти, які не брали раніше кредити через сервіс CreditUP, зможуть оформити кредит онлайн вигідніше. 8 травня 2017 року діятиме знижка 50+8=58%, а 9-го травня 2017 року - знижка 50+9=59% в будь-який час доби.

Наша основна мета - здійснити найшвидшу можливість отримати гроші в кредит на картку банку і зробити позику якомога дешевше за допомогою святкових знижок та бонусів. Відчуйте переваги роботи з нами, оформивши онлайн заявку на кредит 24/7 у будь-якій точці України при наявності комп’ютера, планшета, смартфону і доступу до мережі інтернет.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?