Як отримати кредит онлайн з прозорою відсотковою ставкою

 

Політика прозорого кредитування є одним із важливих пріоритетів компанії CreditUP. Ми абсолютно точно показуємо користувачеві процентну ставку, суму та термін позики. На противагу багатьом іншим компаніям, знижки на кредити, що надаються нами, завжди відповідають реальним показникам.

Якщо клієнт буде брати кредит онлайн зі знижкою 50%, яка діє до кінця травня для всіх нових користувачів на першу позику на нашому сайті, то це означає, що процентна ставка, замість 1,9% в день, складає 0,95% за один день кредитування.

На відміну від аналогічних сервісів online кредитування, гроші в борг зі знижкою 50% можна отримати навіть на один день, в той час, коли інші дають знижку, починаючи з трьох і більше днів.

А з програмою лояльності BonusUP, зареєстрованим користувачам нараховуватися в їхніх кабінетах привітальні 25 бонусних гривень, якими відразу ж можна буде погашати заборгованість. Завдяки цьому можна отримати максимально дешевий кредит.

До того ж, компанія CreditUP працює 24/7, а всі рішення про видачу мікропозик приймаються в автоматичному режимі. Заповнивши заявку на кредит онлайн, вказавши всі необхідні дані, через 8 секунд клієнт отримує підтвердження і гроші на картку зараховуються миттєво.

Якщо Вам терміново потрібні гроші і Ви хочете отримати швидко кредит, тоді заповніть онлайн заявку на нашому сайті і за 5-10 хвилин витраченого часу отримаєте необхідну грошову суму на Вашу банківську картку, не виходячи з дому або робочого кабінету, завдяки найшвидшому кредитуванню в Україні!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?