Як отримати кредит онлайн з прозорою відсотковою ставкою

 

Політика прозорого кредитування є одним із важливих пріоритетів компанії CreditUP. Ми абсолютно точно показуємо користувачеві процентну ставку, суму та термін позики. На противагу багатьом іншим компаніям, знижки на кредити, що надаються нами, завжди відповідають реальним показникам.

Якщо клієнт буде брати кредит онлайн зі знижкою 50%, яка діє до кінця травня для всіх нових користувачів на першу позику на нашому сайті, то це означає, що процентна ставка, замість 1,9% в день, складає 0,95% за один день кредитування.

На відміну від аналогічних сервісів online кредитування, гроші в борг зі знижкою 50% можна отримати навіть на один день, в той час, коли інші дають знижку, починаючи з трьох і більше днів.

А з програмою лояльності BonusUP, зареєстрованим користувачам нараховуватися в їхніх кабінетах привітальні 25 бонусних гривень, якими відразу ж можна буде погашати заборгованість. Завдяки цьому можна отримати максимально дешевий кредит.

До того ж, компанія CreditUP працює 24/7, а всі рішення про видачу мікропозик приймаються в автоматичному режимі. Заповнивши заявку на кредит онлайн, вказавши всі необхідні дані, через 8 секунд клієнт отримує підтвердження і гроші на картку зараховуються миттєво.

Якщо Вам терміново потрібні гроші і Ви хочете отримати швидко кредит, тоді заповніть онлайн заявку на нашому сайті і за 5-10 хвилин витраченого часу отримаєте необхідну грошову суму на Вашу банківську картку, не виходячи з дому або робочого кабінету, завдяки найшвидшому кредитуванню в Україні!

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?