Взяти кредит на освіту

 

Одним з найпопулярніших видів кредитів виділяють кредит на отримання освіти. Не кожен може дозволити оплатити навчання в інституті своїм дітям, але більшість хочуть дати своєму чаду вищу освіту. Зараз це стало доступніше, так як є можливість платити частинами помісячно, що не так відбивається на сімейному бюджеті.

Однак часто зустрічаються випадки і ситуації, коли батьки не в змозі «потягнути» оплату за студента, проте дитина, в свою чергу, вже досягла повноліття і може нести фінансову відповідальність і приймати самостійні рішення.

Дуже зручно в студентські роки брати підробітки. Таким чином, можна оформити кредит на місяць, влаштуватися на роботу по частковій зайнятості, паралельно навчатися і повертати заборгованість, отримуючи в процесі довгоочікувану і бажану освіту.

Компанія Кредит АП, піклуючись про своїх клієнтів і розуміючи їх потреби, видає кредити онлайн, починаючи з віку 18 років. А сума першої позики тепер становить 1500 грн. Також треба відзначити, що при повторному отриманні кредиту сума збільшиться до 2500 грн, якщо у Вас гарне кредитне резюмета історія за кредитами.

А до 31 березня, оформляючи позику онлайн на нашому сайті, Ви автоматично стаєте учасником розіграшу супер-призів цього місяця - нових популярних гаджетів iPhone і iPad Apple.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?