Взяти кредит на освіту

 

Одним з найпопулярніших видів кредитів виділяють кредит на отримання освіти. Не кожен може дозволити оплатити навчання в інституті своїм дітям, але більшість хочуть дати своєму чаду вищу освіту. Зараз це стало доступніше, так як є можливість платити частинами помісячно, що не так відбивається на сімейному бюджеті.

Однак часто зустрічаються випадки і ситуації, коли батьки не в змозі «потягнути» оплату за студента, проте дитина, в свою чергу, вже досягла повноліття і може нести фінансову відповідальність і приймати самостійні рішення.

Дуже зручно в студентські роки брати підробітки. Таким чином, можна оформити кредит на місяць, влаштуватися на роботу по частковій зайнятості, паралельно навчатися і повертати заборгованість, отримуючи в процесі довгоочікувану і бажану освіту.

Компанія Кредит АП, піклуючись про своїх клієнтів і розуміючи їх потреби, видає кредити онлайн, починаючи з віку 18 років. А сума першої позики тепер становить 1500 грн. Також треба відзначити, що при повторному отриманні кредиту сума збільшиться до 2500 грн, якщо у Вас гарне кредитне резюмета історія за кредитами.

А до 31 березня, оформляючи позику онлайн на нашому сайті, Ви автоматично стаєте учасником розіграшу супер-призів цього місяця - нових популярних гаджетів iPhone і iPad Apple.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?