Взяти кредит на банківську карту

 

Найпоширенішим видом позики є споживчий кредит. І якщо раніше його можна було отримати тільки в касі банку, то зараз схвалену суму зараховують на банківську карту.

Не обов'язково йти у відділення банку, щоб Вам зарахували гроші на картку. Досить залишити онлайн заявку на кредит на сайті мікрофінансової організації, вибрати термін, суму, вказати особисті та паспортні дані, ідентифікаційний код, а також верифікувати карту.

Іноді клієнти задаються питанням, яку картку необхідно прив'язати, щоб швидше побачити гроші на рахунку. Відповідь проста  – підходить будь-яка карта будь-якого банку України. Але найчастіше оформляють кредит на карту Приватбанку, так як вона найпоширеніша в країні.

Також великим попитом користуються картки Альфа банку. Можна використовувати як Visa, так і Mastercard – ніяких додаткових комісій не стягується. Система видачі кредитів онлайн налаштована таким чином, що не залежно від виду, гроші надійдуть на карту будь-якого банку миттєво після схвалення позики.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP поощряет романтических клиентов


11.02.2019

Где взять ссуду в «неурочное» время

Где взять ссуду в «неурочное» время

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Почему быть лояльным клиентом выгодно

Почему быть лояльным клиентом выгодно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?