Взяти кредит на банківську карту

 

Найпоширенішим видом позики є споживчий кредит. І якщо раніше його можна було отримати тільки в касі банку, то зараз схвалену суму зараховують на банківську карту.

Не обов'язково йти у відділення банку, щоб Вам зарахували гроші на картку. Досить залишити онлайн заявку на кредит на сайті мікрофінансової організації, вибрати термін, суму, вказати особисті та паспортні дані, ідентифікаційний код, а також верифікувати карту.

Іноді клієнти задаються питанням, яку картку необхідно прив'язати, щоб швидше побачити гроші на рахунку. Відповідь проста  – підходить будь-яка карта будь-якого банку України. Але найчастіше оформляють кредит на карту Приватбанку, так як вона найпоширеніша в країні.

Також великим попитом користуються картки Альфа банку. Можна використовувати як Visa, так і Mastercard – ніяких додаткових комісій не стягується. Система видачі кредитів онлайн налаштована таким чином, що не залежно від виду, гроші надійдуть на карту будь-якого банку миттєво після схвалення позики.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?