Взяти кредит на банківську карту

 

Найпоширенішим видом позики є споживчий кредит. І якщо раніше його можна було отримати тільки в касі банку, то зараз схвалену суму зараховують на банківську карту.

Не обов'язково йти у відділення банку, щоб Вам зарахували гроші на картку. Досить залишити онлайн заявку на кредит на сайті мікрофінансової організації, вибрати термін, суму, вказати особисті та паспортні дані, ідентифікаційний код, а також верифікувати карту.

Іноді клієнти задаються питанням, яку картку необхідно прив'язати, щоб швидше побачити гроші на рахунку. Відповідь проста  – підходить будь-яка карта будь-якого банку України. Але найчастіше оформляють кредит на карту Приватбанку, так як вона найпоширеніша в країні.

Також великим попитом користуються картки Альфа банку. Можна використовувати як Visa, так і Mastercard – ніяких додаткових комісій не стягується. Система видачі кредитів онлайн налаштована таким чином, що не залежно від виду, гроші надійдуть на карту будь-якого банку миттєво після схвалення позики.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?