Кредит для пенсионеров в Украине

Рішення фінансових проблем для пенсіонерів

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам Київ. Потреба в грошах для звичних побутових цілей стає справжньою проблемою. Адже люди пенсійного віку потребують зміцнення і постійної підтримки здоров'я. І цей чинник полягає не лише в купівлі дорогих лікарських препаратів і оплаті медичних послуг. На пенсії люди повинні дозволяти собі відпочивати і подорожувати, піклуватися про свій фізичний і психологічний стан в комплексі, але все упирається у відсутність матеріальних можливостей для здійснення цих цілей.

Чи дають кредит пенсіонерам?

Кредитування дійсно може виправити ситуацію і надати шанс людині на пенсії:

  •  оплачувати необхідне лікування;
  •  не обмежувати себе в якісному харчуванні;
  •  подорожувати.

Але складність полягає в тому, що більшість банків країни відмовляють пенсіонерам у видачі грошових коштів. Від вас можуть зажадати довідки про доходи, оформлення страховки, присутність поручителя. І навіть при виконанні усіх умов немає гарантії, що дозвіл буде отриманий. Ця процедура може зайняти силу-силенну часу і сил, але не принести результату. Та все ж чи є доступніший спосіб отримати кредит для пенсіонерів в Україні?

Швидкі гроші з низькою процентною ставкою

Окрім банківських установ видачею фінансів також офіційно займаються мікрофінансові організації. Порівняно з першими МФО схвалює кредити:

  •  впродовж 8 хвилин;
  •  володарям будь-яких банківських карт;
  •  без довідок і поручителів;
  •  в дистанційному режимі.

Це дуже зручно, оскільки для отримання грошей навіть не треба покидати свій дім. При виконанні процедури важлива лише наявність рядом активної картки, ідентифікаційного номера платника податків і паспорта. Узяти кредит пенсіонерові можна, оформивши заявку на сайті фірми.

Як і де узяти кредит?

Компанія "КредитАп" здійснює нарахування коштів онлайн для повнолітніх громадян усіх категорій : пенсіонери, безробітні, студенти, підприємці, клієнти з поганою кредитною історією. У нас можна замовити необхідну суму на прийнятний для себе термін. Для тих, хто постійно співпрацює з нами, працює система лояльності у вигляді бонусів і знижок. Ми надаємо кредит пенсіонерам Україна за вигідним тарифом. Для замовлення треба тільки заповнити форму і підтвердити операцію. Вбудований калькулятор відразу розрахує для вас суму до повернення.

Якщо Ви не знаєте, як оформити заявку, зателефонуйте нам, і ми детально розповімо всі подробиці. Звертайтеся у будь-який час і отримуйте гроші на карту вмить, без переплат!

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?