Кредит для пенсионеров в Украине

Рішення фінансових проблем для пенсіонерів

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам Київ. Потреба в грошах для звичних побутових цілей стає справжньою проблемою. Адже люди пенсійного віку потребують зміцнення і постійної підтримки здоров'я. І цей чинник полягає не лише в купівлі дорогих лікарських препаратів і оплаті медичних послуг. На пенсії люди повинні дозволяти собі відпочивати і подорожувати, піклуватися про свій фізичний і психологічний стан в комплексі, але все упирається у відсутність матеріальних можливостей для здійснення цих цілей.

Чи дають кредит пенсіонерам?

Кредитування дійсно може виправити ситуацію і надати шанс людині на пенсії:

  •  оплачувати необхідне лікування;
  •  не обмежувати себе в якісному харчуванні;
  •  подорожувати.

Але складність полягає в тому, що більшість банків країни відмовляють пенсіонерам у видачі грошових коштів. Від вас можуть зажадати довідки про доходи, оформлення страховки, присутність поручителя. І навіть при виконанні усіх умов немає гарантії, що дозвіл буде отриманий. Ця процедура може зайняти силу-силенну часу і сил, але не принести результату. Та все ж чи є доступніший спосіб отримати кредит для пенсіонерів в Україні?

Швидкі гроші з низькою процентною ставкою

Окрім банківських установ видачею фінансів також офіційно займаються мікрофінансові організації. Порівняно з першими МФО схвалює кредити:

  •  впродовж 8 хвилин;
  •  володарям будь-яких банківських карт;
  •  без довідок і поручителів;
  •  в дистанційному режимі.

Це дуже зручно, оскільки для отримання грошей навіть не треба покидати свій дім. При виконанні процедури важлива лише наявність рядом активної картки, ідентифікаційного номера платника податків і паспорта. Узяти кредит пенсіонерові можна, оформивши заявку на сайті фірми.

Як і де узяти кредит?

Компанія "КредитАп" здійснює нарахування коштів онлайн для повнолітніх громадян усіх категорій : пенсіонери, безробітні, студенти, підприємці, клієнти з поганою кредитною історією. У нас можна замовити необхідну суму на прийнятний для себе термін. Для тих, хто постійно співпрацює з нами, працює система лояльності у вигляді бонусів і знижок. Ми надаємо кредит пенсіонерам Україна за вигідним тарифом. Для замовлення треба тільки заповнити форму і підтвердити операцію. Вбудований калькулятор відразу розрахує для вас суму до повернення.

Якщо Ви не знаєте, як оформити заявку, зателефонуйте нам, і ми детально розповімо всі подробиці. Звертайтеся у будь-який час і отримуйте гроші на карту вмить, без переплат!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?