Взяти кредит через інтернет в суботу чи неділю

 

Великою перевагою online кредитування є те, що оформити заявку на кредит онлайн можна як в будні дні, так і на вихідних. На відміну від банків, які видають позики тільки в робочий час з 09:00 до 18:00.

Взяти кредит через інтернет можна без участі третіх осіб. Всі рішення приймаються автоматично, завдяки спеціально розробленої програми. Все просто і зручно - сидячи вдома за комп'ютером, або взявши в руки смартфон, в суботу чи неділю, заповнивши форму заявки, отримайте за 8 секунд схвалення за Вашим запитом.

Не треба чекати до понеділка, щоб побачити необхідну суму на банківській картці. Якщо кредит онлайн буде схвалений, гроші на карту банку нарахують миттєво. Це дозволить позичальнику здійснити заплановані дії, такі як купівля товару або послуги, похід в кіно, кафетерій, розважальний центр з дітьми та багато іншого.

Ще одним подарунком для клієнтів CreditUP є пропозиція оформити перший кредит через інтернет на нашому сайті зі знижкою 50% на протязі всіх вихідних в лютому 2017 року (4 суботи і 4 неділі).

А заощадити надалі допоможе програма лояльності, яка постійно нараховує бонуси - 25 гривень за реєстрацію, 50 гривень - на День народження клієнта, основні бонуси - в залежності від суми кредиту і його терміну погашення. Бонусами можна відразу сплатити заборгованість по позиці або накопичувати і використовувати в подальшому.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?