Гроші в борг без застави

 

Існує кілька способів швидко взяти кредит і отримати гроші в борг. Але іноді позичальнику, при оформленні позики, доводитися надавати ряд документів або вносити заставне майно, як гарантію повернення заборгованості.

Найчастіше готівку під заставу можна отримати в ломбарді, але що ж робити якщо в потрібний період часу немає можливості закласти цінні речі. Тоді слід звернутися в сервіс онлайн кредитування, який видає позики без застави. Все що потрібно - це паспортні дані та ідентифікаційний податковий номер.

Кредит без застави зручний і тим, що його отримати набагато легше. Не виходячи з дому, або ж перебуваючи біля комп'ютера в офісі, в режимі online клієнт може оформити позику і за лічені секунди після заповненої заявки на кредит, отримати гроші на картку банку.

А оформивши перший кредит без довідки про доходи та заставу через сайт КредитАП в квітні 2017 року, користувач автоматично потрапляє в розіграш мега подарунка по акції «Смарт ТВ за онлайн кредит».

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?