Гроші в борг без застави

 

Існує кілька способів швидко взяти кредит і отримати гроші в борг. Але іноді позичальнику, при оформленні позики, доводитися надавати ряд документів або вносити заставне майно, як гарантію повернення заборгованості.

Найчастіше готівку під заставу можна отримати в ломбарді, але що ж робити якщо в потрібний період часу немає можливості закласти цінні речі. Тоді слід звернутися в сервіс онлайн кредитування, який видає позики без застави. Все що потрібно - це паспортні дані та ідентифікаційний податковий номер.

Кредит без застави зручний і тим, що його отримати набагато легше. Не виходячи з дому, або ж перебуваючи біля комп'ютера в офісі, в режимі online клієнт може оформити позику і за лічені секунди після заповненої заявки на кредит, отримати гроші на картку банку.

А оформивши перший кредит без довідки про доходи та заставу через сайт КредитАП в квітні 2017 року, користувач автоматично потрапляє в розіграш мега подарунка по акції «Смарт ТВ за онлайн кредит».

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?