Кому потрібна реструктуризація кредиту?

 

Кожна людина, що взяла кредит, розраховує на певні умови його погашення : суму, терміни, можливо, пролонгацію. Але бувають такі моменти в житті, коли все йде не за планом.

Реструктуризація кредиту - це деякий перегляд і подальші зміни в кредитуванні при узгодженні певних умов. Приміром, Вам потрібно взяти кредит на суму 5000 грн, і Ви це зробили. Далі оплачуєте суму позики і відсотки по ній у вказані проміжки часу. Але тут трапляється щось небажане, і більше немає можливості погашати заборгованість в призначені дати. Через деякий період прострочення платежу починаються дзвінки з фінансових структур, вимагання повернення кредиту, штрафи за несплату і, в результаті, з цим потрібно щось робити, і приймати рішення доволі швидко.

У цьому випадку варто написати заяву про прохання реструктуризації кредиту, її розглянуть і винесуть вердикт. Але навіть якщо відповідь буде "Так!" - це не означає, що сума або відсотки безоплатно списуються. Оскільки ніхто не працюватиме собі у збиток, і якщо є можливість вирішити проблеми і закрити кредит за допомогою друзів, близьких, мікрокредитів онлайн і так далі, краще це зробити, адже інакше, зрештою, Ви все одно заплатите значно більше грошей.

CreditUP радить своїм клієнтам брати кредити на ту суму і на ті терміни погашення, на які є гарантія повернення без збитку собі. Коли Ви точно знаєте, що в силах за будь-яких обставин сплатити позику.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP поощряет романтических клиентов


11.02.2019

Где взять ссуду в «неурочное» время

Где взять ссуду в «неурочное» время

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Почему быть лояльным клиентом выгодно

Почему быть лояльным клиентом выгодно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?