Кому не дають кредити?

 

Всім, звичайно ж, хочеться залишити заявку на кредит онлайн або прийти до банку, попросити гроші у борг і негайно отримати потрібну суму. Але в житті все інакше. Кредитор, навіть якщо у Вас є запорука або поручитель, повинен зважити усі "за і проти" видачі позики, умов, термінів і можливості погашення. Адже для фінансової структури дуже важливо повернути суму кредиту й відсотки по ньому.

Тому давайте розберемося, кому ж не дадуть кредит, ні за яких обставин.

Першим пунктом є вік: кредити починають видавати з 18 років, але по факту реально отримують позики клієнти, починаючи з 21 року. Якщо Вам, приміром, зараз 45, і Ви берете кредит на 30 років, що означає остаточне погашення у віці 75, то не сподівайтеся на успіх, оскільки фінансові структури мають вікові обмеження до 60 - максимум 65 років, коли людина ще здатна працювати і заробляти реальні гроші для погашення позики.

Другим, і важливим, пунктом буде платоспроможність позичальника. Отримуючи мінімальну заробітну плату, навряд чи вдасться отримати навіть невелику кредитну суму. Судіть самі, гроші потрібні на їжу, одяг, комунальні платежі, логічно, що нічого не залишиться на погашення боргу. Навіть надання документів і доказів про додаткові доходи, якщо вони тимчасові, не допоможуть отримати бажаний кредит.

Третім аргументом є місця проживання, особливо враховуючи нинішню ситуацію, коли практично усі банки і мікрофінансові організації відмовляють у видачі кредитів жителям Донецькою і Луганською областей, а також тим, що мешкають на території АР Крим. Іншим випадком є локальність компанії - якщо фінансова структура знаходиться в одному місті і видача відбувається тільки по цьому населеному пункту.

Але час не стоїть на місці,умови змінюються мало не щодня, тому не варто засмутяться, що сьогодні Вам відмовили в кредитуванні, адже завтра можна постукати в ті ж двері, і вони обов'язково відкриються!


 

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?