Компанія CreditUP повертає гроші!

 

 Компанія CreditUP завжди намагається радувати своїх клієнтів приємними сюрпризами. Але сьогодні ми пропонуємо нашим постійним клієнтам не просто акцію, а унікальну програму лояльності в сфері мікрокредитування, за умовами якої кожному, хто оформляє кредит онлайн у нас, ми компенсуємо частину його витрат.

Програма лояльності «BonusUP» розроблялася і впроваджувалася виключно з думкою про наших клієнтів. Зараз складно собі уявити сучасну людину, що не має банківської карти і доступу до інтернету, в зв'язку з чим, гроші - все ближче, і отримати їх в кредит на карту банку - все простіше. CreditUP, розвиваючи сервіс швидкої позики, постійно покращує його і впроваджує додаткові послуги, які полегшують як процес оформлення кредиту онлайн, так і покращують комфорт використання. А з 23 січня 2017 року, ще й відшкодовує частину витрат клієнта - і це поки що безпрецедентний випадок в Україні серед компаній, які дають гроші в кредит.

Як же це працює? Все дуже просто, як і сама послуга від CreditUP: як тільки Вам знадобилися готівкові в якихось життєвих обставинах - хочете зробити подарунок коханим або собі, терміново потрібні гроші прямо тут і зараз - Ви звертаєтеся на сайт, вибираєте на калькуляторі суму і термін, на який Вам необхідні кошти. Там же Вам відразу відображається, скільки з суми Ваших витрат ми Вам компенсуємо у вигляді бонусів (бонуси - це такі ж гроші, тільки зберігаються на бонусному рахунку). Наступного разу, коли Ви звернетеся в CreditUP, як до хорошого друга знову, при поверненні нам позики, Ви зможете частково кредит погасити бонусами. Ситуація така ж як брати гроші в борг у знайомих або в банку, тільки набагато простіше, швидше і вигідніше, оскільки жоден з них доплачувати Вам за те, що Ви взяли у нього в борг, не буде, а банк і подавну. Але компанія CreditUP - компенсує Вам частину витрат за програмою лояльності "BonusUP".

23.01.2017 року всім клієнтам, які до цієї дати почали з нами співпрацювати, ми нарахували 25 бонусів на честь старту програми лояльності "BonusUP". Всі нові клієнти, які зареєструються і отримають гроші в кредит, починаючи з 23 січня - отримають 25 бонусів автоматично. Уже тисячі щасливих клієнтів відчули турботу «BonusUP» на собі, і ми запрошуємо всіх користуватися і отримувати максимум переваг, оформляючи кредит онлайн. Ми ніколи не зупиняємося і працюємо над новими сюрпризами, в тому числі і за програмою лояльності.

Користуйтеся із задоволенням!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?