Компанія CreditUP повертає гроші!

 

 Компанія CreditUP завжди намагається радувати своїх клієнтів приємними сюрпризами. Але сьогодні ми пропонуємо нашим постійним клієнтам не просто акцію, а унікальну програму лояльності в сфері мікрокредитування, за умовами якої кожному, хто оформляє кредит онлайн у нас, ми компенсуємо частину його витрат.

Програма лояльності «BonusUP» розроблялася і впроваджувалася виключно з думкою про наших клієнтів. Зараз складно собі уявити сучасну людину, що не має банківської карти і доступу до інтернету, в зв'язку з чим, гроші - все ближче, і отримати їх в кредит на карту банку - все простіше. CreditUP, розвиваючи сервіс швидкої позики, постійно покращує його і впроваджує додаткові послуги, які полегшують як процес оформлення кредиту онлайн, так і покращують комфорт використання. А з 23 січня 2017 року, ще й відшкодовує частину витрат клієнта - і це поки що безпрецедентний випадок в Україні серед компаній, які дають гроші в кредит.

Як же це працює? Все дуже просто, як і сама послуга від CreditUP: як тільки Вам знадобилися готівкові в якихось життєвих обставинах - хочете зробити подарунок коханим або собі, терміново потрібні гроші прямо тут і зараз - Ви звертаєтеся на сайт, вибираєте на калькуляторі суму і термін, на який Вам необхідні кошти. Там же Вам відразу відображається, скільки з суми Ваших витрат ми Вам компенсуємо у вигляді бонусів (бонуси - це такі ж гроші, тільки зберігаються на бонусному рахунку). Наступного разу, коли Ви звернетеся в CreditUP, як до хорошого друга знову, при поверненні нам позики, Ви зможете частково кредит погасити бонусами. Ситуація така ж як брати гроші в борг у знайомих або в банку, тільки набагато простіше, швидше і вигідніше, оскільки жоден з них доплачувати Вам за те, що Ви взяли у нього в борг, не буде, а банк і подавну. Але компанія CreditUP - компенсує Вам частину витрат за програмою лояльності "BonusUP".

23.01.2017 року всім клієнтам, які до цієї дати почали з нами співпрацювати, ми нарахували 25 бонусів на честь старту програми лояльності "BonusUP". Всі нові клієнти, які зареєструються і отримають гроші в кредит, починаючи з 23 січня - отримають 25 бонусів автоматично. Уже тисячі щасливих клієнтів відчули турботу «BonusUP» на собі, і ми запрошуємо всіх користуватися і отримувати максимум переваг, оформляючи кредит онлайн. Ми ніколи не зупиняємося і працюємо над новими сюрпризами, в тому числі і за програмою лояльності.

Користуйтеся із задоволенням!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?