Коли краще брати кредити?

 

Як і з іншими фінансовими продуктами, банки і мікрофінансові організації періодично можуть змінювати ставки і суми видачі позики, як для постійних клієнтів, так і для нових. Це залежить від сезонності і попиту. Як же правильно і вчасно взяти кредит, щоб отримати максимальні знижки.

Найшвидшим і оптимальним варіантом є кредит онлайн, коли компанії надають максимальні знижки щодо оформлення позик. Наприклад, CreditUP, до свого дня народження, вирішив порадувати своїх клієнтів і до 12 листопада 2016 року діє акційна пропозиція по оформленню першого кредиту онлайн зі знижкою 50%. Також, оформляючи позики в нічний час, можна не тільки взяти кредит за зниженою відсотковою ставкою, але й прийняти участь у розіграші цінних подарунків і призів.

З огляду на те, що наближається Новий рік, без сумніву, слід очікувати хороших пропозицій найближчим часом, які з’являтимуться одна за іншою. Цим самим, допомагаючи економити грошові кошти і здійснювати заплановані дії, на які терміново були потрібні гроші в борг. Тому, слідкуйте за новинами, і якщо Вам терміново знадобиться готівка, то у нас завжди можна отримати кращі умови з бонусами і знижками за найкоротші терміни!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?