Коли краще брати кредити?

 

Як і з іншими фінансовими продуктами, банки і мікрофінансові організації періодично можуть змінювати ставки і суми видачі позики, як для постійних клієнтів, так і для нових. Це залежить від сезонності і попиту. Як же правильно і вчасно взяти кредит, щоб отримати максимальні знижки.

Найшвидшим і оптимальним варіантом є кредит онлайн, коли компанії надають максимальні знижки щодо оформлення позик. Наприклад, CreditUP, до свого дня народження, вирішив порадувати своїх клієнтів і до 12 листопада 2016 року діє акційна пропозиція по оформленню першого кредиту онлайн зі знижкою 50%. Також, оформляючи позики в нічний час, можна не тільки взяти кредит за зниженою відсотковою ставкою, але й прийняти участь у розіграші цінних подарунків і призів.

З огляду на те, що наближається Новий рік, без сумніву, слід очікувати хороших пропозицій найближчим часом, які з’являтимуться одна за іншою. Цим самим, допомагаючи економити грошові кошти і здійснювати заплановані дії, на які терміново були потрібні гроші в борг. Тому, слідкуйте за новинами, і якщо Вам терміново знадобиться готівка, то у нас завжди можна отримати кращі умови з бонусами і знижками за найкоротші терміни!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?