Який банк видає кредит безробітним?

Статус "безробітний" в Україні ще нічого не означає, адже далеко не кожен працедавець зацікавлений в офіційному працевлаштуванні співробітників. Цей статус допомагає отримувати виплати по безробіттю, економити на комунальних послугах і податках. Але у медалі дві сторони: питання "як безробітному взяти кредит" являє собою проблему для багатьох.

Не маючи довідки з постійної роботи, отримати позику важко. Цей документ підтверджує або спростовує вашу платоспроможність. Через його відсутність банк оцінює позичальника як ненадійного і відмовляє у видачі позики. Логіка фінансових організацій проста: якщо немає постійного заробітку, значить, повернути отримані гроші буде складно. Незважаючи на це, на сучасному ринку кредитування існує декілька альтернативних вирішень питання, як безробітному взяти кредит:

  •  приватні інвестори. Цей спосіб рішення матеріальних проблем багатий негативними наслідками: невигідні умови кредитування, ризик шахрайства і серйозні "санкції", наступні після прострочень;
  •  МФО (мікрофінансові організації). Подібні компанії лояльно відносяться до клієнтів, які залишилися без роботи і надають можливість пролонгації кредиту. Їх послугами можна скористатися навіть у видаленому режимі.

Де можна узяти кредит безробітним з 100% вірогідністю

Якщо ви не працевлаштовані офіційно, знаходитеся в пошуку роботи, і вас цікавить, чи можна отримати кредит безробітному - можете розраховувати на підтримку нашої онлайн-платформи. Основна відмінність МФО від банківських установ - в тому, що немає необхідності уявляти документальний звіт про місце роботи і щомісячні доходи. Коли терміново потрібні гроші на оплату житла, навчання, купівлю квитків або подарунків, МФО стане справжньою панацеєю від матеріальних труднощів!

  •  У нас немає зайвих питань про членів сім'ї і їх зайнятості, не треба збирати папери з різних інстанцій.
  •  Отримати мікропозику безробітному можна, навіть якщо його доходи поступають з іншого джерела (стипендія, допомога родичів).
  •  Високий шанс схвалення на видачу кредиту навіть клієнтам з поганою кредитною історією.
  •  Заявка розглядається за лічені секунди. Подати її можна, знаходячись удома або в офісі, у будь-якому громадському місці, в якому є доступ до інтернету.

Чому саме CreditUp

Низька процентна ставка і повна анонімність - далеко не усі переваги нашого сервісу. Жителі України вибирають саме нас, тому що засоби нараховуються на карту миттєво. Для їх вступу слід виконати декілька простих кроків:

  •  реєстрація на сайті;
  •  вибір прийнятної суми і терміну повернення;
  •  заповнення анкети онлайн;
  •  прив'язка банківської карти.

Після отримання позитивного рішення гроші будуть нараховані швидко. У нас немає операторів, які стануть дзвонити вашим родичам і працедавцям, збирати інформацію про ваше матеріальне становище. Воно жодним чином не впливає на умови надання позики.

Скористайтеся нашим сервісом, і питання "де можна взяти кредит безробітним" не складатиме для вас проблеми. Так само як і фінансові труднощі перестануть порушувати ваш звичний життєвий устрій.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?