Як оформити кредит безробітному?

 

Юридично, до безробітних відносяться люди, які не мають постійного місця роботи, працюють не офіційно або ж перебувають на обліку на біржі праці в центрі зайнятості. Цей сегмент населення країни раніше украй рідко міг звертатися у фінансові структури з метою узяти кредит. Але за останні роки ситуація змінилася в кращу сторону і як альтернатива банкам з'явилися мікрофінансові організації, які спростили процедуру видачі кредитів.

Тепер будь-який громадянин України, якому виповнилося 19 років, може подати заявку на оформлення позики. Зрозуміло, що велику суму грошей з першого разу позичальник навряд чи отримає, але кредит онлайн від 100 до 10000 гривен можна оформити через інтернет зі свого комп'ютера, планшета або смартфону, вказавши тільки ІНН і паспортні дані.

У сфері мікрокредитування не вимагається збирати пакет документів, представляти довідку з роботи про доходи, відвідувати відділення фінансових організацій. Досить в режимі онлайн пройти реєстрацію, вказати місячний заробіток і витрати, контактні дані, обрати необхідну суму кредиту онлайн, ознайомитися і погодити договір. Далі, автоматично, за 20 секунд Ви отримаєте рішення по видачі позики. Отримати кредит онлайн можна за 15 хвилин, а гроші на карту банку зараховуються за 1-2 хвилини.

Треба відмітити, що мікрокредити є одним з найзручніших і швидших способів вирішення питання "де терміново узяти гроші" на необхідні потреби. Також, під Новий рік слід чекати хороших знижок і бонусів, які допоможуть заощадити і здешевити Ваш кредит.
Стежте за нашими новинами, і, незабаром, ми порадуємо Вас приємними сюрпризами!


 

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?