Як оформити кредит безробітному?

 

Юридично, до безробітних відносяться люди, які не мають постійного місця роботи, працюють не офіційно або ж перебувають на обліку на біржі праці в центрі зайнятості. Цей сегмент населення країни раніше украй рідко міг звертатися у фінансові структури з метою узяти кредит. Але за останні роки ситуація змінилася в кращу сторону і як альтернатива банкам з'явилися мікрофінансові організації, які спростили процедуру видачі кредитів.

Тепер будь-який громадянин України, якому виповнилося 19 років, може подати заявку на оформлення позики. Зрозуміло, що велику суму грошей з першого разу позичальник навряд чи отримає, але кредит онлайн від 100 до 10000 гривен можна оформити через інтернет зі свого комп'ютера, планшета або смартфону, вказавши тільки ІНН і паспортні дані.

У сфері мікрокредитування не вимагається збирати пакет документів, представляти довідку з роботи про доходи, відвідувати відділення фінансових організацій. Досить в режимі онлайн пройти реєстрацію, вказати місячний заробіток і витрати, контактні дані, обрати необхідну суму кредиту онлайн, ознайомитися і погодити договір. Далі, автоматично, за 20 секунд Ви отримаєте рішення по видачі позики. Отримати кредит онлайн можна за 15 хвилин, а гроші на карту банку зараховуються за 1-2 хвилини.

Треба відмітити, що мікрокредити є одним з найзручніших і швидших способів вирішення питання "де терміново узяти гроші" на необхідні потреби. Також, під Новий рік слід чекати хороших знижок і бонусів, які допоможуть заощадити і здешевити Ваш кредит.
Стежте за нашими новинами, і, незабаром, ми порадуємо Вас приємними сюрпризами!


 

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?