Агов, френди!  Сьогодні хочу розповісти про те, як я економлю на одязі, але при цьому ношу якісні добротні речі. Думаю, що зараз дуже актуально поділитися такою порадою.

Насамперед дуже важливий правильний догляд за наявним одягом: я завжди перу і гладжу одяг так, як це вказано в інструкціях або на бирках. Таким чином, речі служать мені набагато довший термін та мають гарний вигляд.

У мене є своя основа гардеробу, тобто базового одягу. Це класичні чорні штани, звичайні джинси, елегантний жакет, теплий кардиган і, звичайно ж, гарний темний, класичний костюм. До цих речей легко підібрати пару або аксесуари, і я завжди виглядаю ефектно. Головне, правильно скласти основу, а вже доповнити її я можу в будь-який час року і для будь-якого випадку.

Також я не нехтую дисконтними програмами. І навіть якщо в мене немає дисконтної картки певного магазину я можу попросити її у своїх друзів. 

Ще трохи розповім вам про сезонний одяг який я купую не в сезон носіння, а напередодні цього сезону завдяки чому добряче економлю. 

Наприклад: на новорічному розпродажі я купив літні джинси, літні шорти, пару пар гарних футболок, кросівки та сандалі з величезною знижкою. Весь одяг обійшовся мені в 3000 грн. І хоч готівки в мене не було я скористався кредитними коштами від CreditUP. І навіть з відсотками по кредиту, які склали всього 399 грн за 7 днів - це були вигідні покупки, бо влітку за такий комплект якісного одягу довелося б віддати не менше 9000 - 10 000 грн.

Що скажете? Вам сподобалися мої поради економії?

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?