Як працює система накопичення бонусних гривень!

 

Програма лояльності компанії CreditUP - це не тільки благонадійність для постійних клієнтів, але і можливість накопичувати кошти на свій рахунок в особистому кабінеті.

Розробляючи кампанію по лояльності, за основну мету було поставлено зробити дешевий кредит онлайн, і з нами це стало можливим. Оформивши позику через наш сайт, користувач отримує 25 бонусних гривень, а з кожним наступним кредитом не тільки грошова сума збільшується, але і росте кількість бонусів.

Наприклад, Ви оформили кредит на 1500 гривень терміном на 30 днів у травні і у Вас в цьому ж місяці день народження. Скільки ж загалом вдасться назбирати додатково грошей для економії? З вищевказаної суми і строку кредитування буде нараховано 85 бонусів + 25 - за реєстрацію + 50 - на день народження. Разом 160 гривень, якими можна погашати заборгованість.

Якщо ж клієнт не бажає використовувати бонусні гривні, він може продовжувати накопичувати їх далі, адже вони не згорають. А на додаток до всіх перерахованих бонусів, в залежності від кількості отриманих раніше кредитів, ми, в індивідуальному порядку, подаруємо ще від 15 до 50 бонусів.

Але це ще не все! Для всіх нових клієнтів, які взяли кредит онлайн через наш сервіс вперше, надається знижка 50% у вечірній та нічний час, з 18:00 до 09:00 з понеділка по п'ятницю, і цілодобово у вихідні.

З цього слідує, що взяти гроші в борг і швидко отримати кредит можна в два рази дешевше, а підсумувавши бонуси, позика стане ще більш вигіднішою завдяки програмі BonusUP.

Оформляйте кредити швидко і дешево завдяки найкращим пропозиціям компанії КредитАП!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?