Як працює система накопичення бонусних гривень!

 

Програма лояльності компанії CreditUP - це не тільки благонадійність для постійних клієнтів, але і можливість накопичувати кошти на свій рахунок в особистому кабінеті.

Розробляючи кампанію по лояльності, за основну мету було поставлено зробити дешевий кредит онлайн, і з нами це стало можливим. Оформивши позику через наш сайт, користувач отримує 25 бонусних гривень, а з кожним наступним кредитом не тільки грошова сума збільшується, але і росте кількість бонусів.

Наприклад, Ви оформили кредит на 1500 гривень терміном на 30 днів у травні і у Вас в цьому ж місяці день народження. Скільки ж загалом вдасться назбирати додатково грошей для економії? З вищевказаної суми і строку кредитування буде нараховано 85 бонусів + 25 - за реєстрацію + 50 - на день народження. Разом 160 гривень, якими можна погашати заборгованість.

Якщо ж клієнт не бажає використовувати бонусні гривні, він може продовжувати накопичувати їх далі, адже вони не згорають. А на додаток до всіх перерахованих бонусів, в залежності від кількості отриманих раніше кредитів, ми, в індивідуальному порядку, подаруємо ще від 15 до 50 бонусів.

Але це ще не все! Для всіх нових клієнтів, які взяли кредит онлайн через наш сервіс вперше, надається знижка 50% у вечірній та нічний час, з 18:00 до 09:00 з понеділка по п'ятницю, і цілодобово у вихідні.

З цього слідує, що взяти гроші в борг і швидко отримати кредит можна в два рази дешевше, а підсумувавши бонуси, позика стане ще більш вигіднішою завдяки програмі BonusUP.

Оформляйте кредити швидко і дешево завдяки найкращим пропозиціям компанії КредитАП!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?