Розігруємо подарункові картки по 1000 гривень до 8-го Березня!

 

Наближається жіноче свято - 8-е Березня і ми з радістю повідомляємо, що сьогодні запускаємо черговий розіграш, в якому зможуть взяти участь всі, хто оформить перший кредит онлайн в період з 03 березня по 10 березня 2017 року на сайті https://creditup.com.ua/.

10 березня, о 17:00, у прямому ефірі на офіційній сторінці CreditUP в Фейсбук, ми розіграємо 3 подарункові сертифікати Brocard* номіналом по 1000 гривень кожен. Щоб не думати про фінансові витрати напередодні свята, ми подбаємо не тільки про грошоі питаннях, а й про подарунки до 8-го Березня для дорогих жінок.

У розіграші візьмуть участь усі, хто раніше не був клієнтом компанії CreditUP і отримав першу позику з 03.03.17 по 10.03.17 до закінчення акції. Кредит онлайн можна оформити в будь-який час доби, так як наш сервіс працює 24/7 і зараховує гроші на карту миттєво після автоматичного схвалення позики.

* Компанія має право замінити сертифікат Brocard на сертифікат іншої аналогічної компанії, зберігаючи номінал подарункової картки.

Оформляйте кредити онлайн в березні місяці і вигравайте подарунки для себе і Ваших близьких!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?