Розігруємо подарункові картки по 1000 гривень до 8-го Березня!

 

Наближається жіноче свято - 8-е Березня і ми з радістю повідомляємо, що сьогодні запускаємо черговий розіграш, в якому зможуть взяти участь всі, хто оформить перший кредит онлайн в період з 03 березня по 10 березня 2017 року на сайті https://creditup.com.ua/.

10 березня, о 17:00, у прямому ефірі на офіційній сторінці CreditUP в Фейсбук, ми розіграємо 3 подарункові сертифікати Brocard* номіналом по 1000 гривень кожен. Щоб не думати про фінансові витрати напередодні свята, ми подбаємо не тільки про грошоі питаннях, а й про подарунки до 8-го Березня для дорогих жінок.

У розіграші візьмуть участь усі, хто раніше не був клієнтом компанії CreditUP і отримав першу позику з 03.03.17 по 10.03.17 до закінчення акції. Кредит онлайн можна оформити в будь-який час доби, так як наш сервіс працює 24/7 і зараховує гроші на карту миттєво після автоматичного схвалення позики.

* Компанія має право замінити сертифікат Brocard на сертифікат іншої аналогічної компанії, зберігаючи номінал подарункової картки.

Оформляйте кредити онлайн в березні місяці і вигравайте подарунки для себе і Ваших близьких!

Похожие статьи

Недавні публікації
Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов

Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов


14.11.2018

Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?