Розігруємо подарункові картки по 1000 гривень до 8-го Березня!

 

Наближається жіноче свято - 8-е Березня і ми з радістю повідомляємо, що сьогодні запускаємо черговий розіграш, в якому зможуть взяти участь всі, хто оформить перший кредит онлайн в період з 03 березня по 10 березня 2017 року на сайті https://creditup.com.ua/.

10 березня, о 17:00, у прямому ефірі на офіційній сторінці CreditUP в Фейсбук, ми розіграємо 3 подарункові сертифікати Brocard* номіналом по 1000 гривень кожен. Щоб не думати про фінансові витрати напередодні свята, ми подбаємо не тільки про грошоі питаннях, а й про подарунки до 8-го Березня для дорогих жінок.

У розіграші візьмуть участь усі, хто раніше не був клієнтом компанії CreditUP і отримав першу позику з 03.03.17 по 10.03.17 до закінчення акції. Кредит онлайн можна оформити в будь-який час доби, так як наш сервіс працює 24/7 і зараховує гроші на карту миттєво після автоматичного схвалення позики.

* Компанія має право замінити сертифікат Brocard на сертифікат іншої аналогічної компанії, зберігаючи номінал подарункової картки.

Оформляйте кредити онлайн в березні місяці і вигравайте подарунки для себе і Ваших близьких!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?