3 основні способи отримати вигідно і швидко кредит

 

Компанія CreditUP виділила три основні причини оформити позику онлайн, сидячи в офісі або вдома, при наявності смартфона, комп'ютера або планшета з доступом до інтернету.

По-перше, тільки в цьому місяці ми даруємо знижку 50% для всіх користувачів, які раніше не були клієнтами КредітАП і це їх перший кредит. Оформивши заявку і отримавши гроші до зарплати, сума відсотків в день складе 0,95% замість 1,9%, що в 2 рази заощадить витрати.

По-друге, зареєструвавшись на нашому сервісі, Ви отримуєте не тільки швидко гроші, які знадобилися до авансу або до зарплати, але і в подарунок 25 бонусних гривень на рахунок в кабінеті, якими можна оплачувати заборгованість.

І по-третє, з нами можна заробляти! Якщо у Вас є знайомі, які потребують фінансової підтримки, але не знають, куди звернутися, порадьте їм наш сервіс кредитування. Вони отримають дешевий кредит, а Ви - 100 гривень за кожного нового клієнта, якого приведете до нас.

Таким чином, будь-який користувач може не тільки отримати швидко позику з максимальною вигодою для себе, але і збільшити свої доходи в онлайн мережі завдяки програмі «Приведи друга», що працює на постійній основі.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?