3 основні способи отримати вигідно і швидко кредит

 

Компанія CreditUP виділила три основні причини оформити позику онлайн, сидячи в офісі або вдома, при наявності смартфона, комп'ютера або планшета з доступом до інтернету.

По-перше, тільки в цьому місяці ми даруємо знижку 50% для всіх користувачів, які раніше не були клієнтами КредітАП і це їх перший кредит. Оформивши заявку і отримавши гроші до зарплати, сума відсотків в день складе 0,95% замість 1,9%, що в 2 рази заощадить витрати.

По-друге, зареєструвавшись на нашому сервісі, Ви отримуєте не тільки швидко гроші, які знадобилися до авансу або до зарплати, але і в подарунок 25 бонусних гривень на рахунок в кабінеті, якими можна оплачувати заборгованість.

І по-третє, з нами можна заробляти! Якщо у Вас є знайомі, які потребують фінансової підтримки, але не знають, куди звернутися, порадьте їм наш сервіс кредитування. Вони отримають дешевий кредит, а Ви - 100 гривень за кожного нового клієнта, якого приведете до нас.

Таким чином, будь-який користувач може не тільки отримати швидко позику з максимальною вигодою для себе, але і збільшити свої доходи в онлайн мережі завдяки програмі «Приведи друга», що працює на постійній основі.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?