Існує міф, що наявність кредитної заборгованості здатна негативно позначитися на стані здоров'я позичальника. Для того, щоб розібратися наскільки це відповідає реальності, ми звернулися за консультацією до психологів і представникам охорони здоров'я, і ​​ось що дізнались.

кредиты и здоровье

Сумна статистика

Дивно, але перше на чому готові економити українці - це на здоров'я. Згідно з результатами всеукраїнського опитування, в 2016 році 39% населення не відвідали лікаря через нестачу грошей. 57% українців мали труднощі з пошуком коштів на оплату необхідного медичного обстеження або лікування. У друзів і родичів не займеш, а брати кредит в банку справа клопітка.

Рекомендовані регулярні обстеження у лікарів-стоматологів, терапевтів, маммологов і інших фахівців пропускають практично 100% громадян. Навіщо витрачати гроші, якщо нічого не болить? Про те, щоб купити необхідні вітаміни, витратити гроші на абонемент в спортзал або басейн, організувати правильне дієтичне харчування не йдеться взагалі. Грошей немає.

В результаті такого недбалого ставлення до свого організму, виникають серйозні ускладнення у простих захворювань, а легке нездужання перетворюється в хронічну хворобу.

Фінансові труднощі та здоров'я

Занепокоєння про неоплачені комунальні борги, думки про те, як дотягнути до зарплати, страхи, пов'язані з відсутністю грошової подушки безпеки, часто призводять до порушення фізичного і психологічного здоров'я.

Хвилювання про гроші може негативно вплинути на тривалість сну, звички в їжі, загальну якість життя, і привести до депресії. Як наслідок, психологічний стан дуже швидко позначається на фізіологічному: слабкість, головний біль, проблеми з травленням, виникнення психосоматичних хвороб і загострення хронічних захворювань.

Крім того, тривога здатна викликати зниження уваги, погіршення концентрації і пам'яті, погану працездатність. Менше і гірше працюєш, менше отримуєш, більше тривожишься. Замкнуте коло.

финансовые трудности

Як уникнути проблем

Перше, що потрібно пам'ятати: на здоров'ї економити не можна! Причому саме на здоров'ї, а не на хворобах. Для підтримки гарного самопочуття, дотримуйтесь загальних рекомендацій медиків:

  • ∗ щодня гуляйте на свіжому повітрі, хоча б 30 хвилин в день;
  • ∗ пийте багато води;
  • ∗ намагайтесь спати 6-8 годин на добу, незважаючи на дедлайни на роботі;
  • ∗ їжте більше сезонних овочів, фруктів і зелені;
  • ∗ забезпечуйте організму посильні фізичні навантаження;
  • ∗ мінімізуйте шкідливі звички;
  • ∗ навчайтесь технікам розслаблення і боротьби з тривогою;
  • ∗ обов'язково робіть регулярні медичні обстеження;
  • ∗ звертайтеся до лікаря при серйозних симптомах нездужання.

Якщо ви погано почуваєтеся сьогодні, не відкладайте медичну допомогу «до зарплати». Оформляйте за 15 хвилин кредит на сайті CreditUP, а при повторному зверненні - 8 секунд і гроші в вас на картці, та йдіть до лікаря або в аптеку! Якщо в фітнес-центрі пропонують купити абонемент на рік з неймовірною знижкою, не лякайтеся, що відразу потрібно заплатити суму, якої немає. З Кредитап ви можете дозволити собі подбати про своє гарне самопочуття!

кредитная помощь

Усвідомлення, що в будь-який момент 365 днів в році і 24 години на добу вам доступна фінансова допомога без збору документів, тривалих перевірок та пошуку поручителів, багаторазово знижує рівень фінансової тривожності. Пам'ятайте, кредит на будь-які потреби доступний вам завжди!

Більш того, з сервісами онлайн кредитування можна не тільки брати в позику, а й заробляти. Наприклад, програма «Приведи друга!» дозволяє отримувати додатковий дохід до 5000 гривень на місяць. Заробляйте і вирушайте з сім'єю у відпустку! Повноцінний відпочинок у моря - це відновлення сил і енергії, поліпшення імунітету і настрою.

Як бачите, кредити онлайн не тільки допомагають вирішувати тимчасові фінансові труднощі, а й благотворно впливають на фізичне самопочуття.

Бережіть себе і будьте здорові!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?