Ми продовжуємо знайомити Вас тонкощами оформлення і отримання швидкого він лайн кредиту в мікро фінансових компаніях на будь-яку банківську карту в Україні. У попередніх статтях ми познайомили Вас з головними причинами відмови в онлайн кредиті і що робити, якщо отримана відмова у видачі онлайн кредиту на карту. Онлайн кредити на будь-яку банківську карту це швидкі практично миттєві кредити рішення про видачу позики приймається в течії 10-20 хвилин.

За такий короткий час в епоху технологій кредитор може багато що дізнатися про свого потенційного клієнта, але найважливішу інформацію, а саме як клієнт у минулому обслуговував свої кредити, чи були проблеми з погашенням попередніх позик мікро фінансові Компанії і банки дізнаються з Вашої кредитної історії. Стан кредитної історії є вирішальним чинником при ухваленні рішення про видачу онлайн кредиту.

Саме тому відноситься до своєї кредитної історії необхідно дбайливо і уважно. Це Ваша репутація у фінансовому світі. Наш експерт дасть Вам рекомендації, як правильно діяти в ситуації, якщо Ваша кредитна історія зіпсована. Але спочатку давайте розберемося, що таке кредитна історія і як вона створюється.

Що таке кредитна історія?

Кредитна історія - це досьє клієнта, що містить відомості про усі кредити позичальника. У кредитній історії зберігається наступна інформація:

 • Персональні дані позичальника (ПІБ), ці паспорти податковий код, адреси реєстрації і проживання.
 • Дати отримання кредитів, сума кредиту і відсотки
 • Факти порушення умов кредитних договорів
 • Зведення про судові спори х між кредитором і позичальником
 • Індивідуальний кредитний рейтинг клієнта

В кредитній історії зберігаються дані тільки про видані кредити. Дані про відмови у видачі онлайн кредиту кредитних історіях не зберігаються. Кредитна історія зберігається у базі цих кредитних бюро упродовж 10 років з дати виконання позичальником кредитного договору.

Коли говорять про хорошу кредитну історію мають на увазі, що позичальник усі свої кредитні зобов'язання виконував в строк, не допускаючи порушень умови кредитного договору. Хороша кредитна історія великий плюс на користь видачі онлайн позики. Якщо в кредитній історії є дані, що кредитний договір виконувався з порушеннями або залишився непогашеним, то говорять про погану кредитну історію.

Отримати кредит з поганою кредитною історією стає все складніше і складніше. Тому, якщо Ви часто дістаєте відмови у видачі кредиту необхідно перевірити свою кредитну історію. 

Як перевірити свою кредитну історію?

Згідно п.3 ст. 13 закону України "Про організацію формування і звернення кредитних історій" Ви маєте право один раз в рік отримати свою кредитну історію безкоштовно. Для цього Вам необхідно відправити заяву на поштову адресу ТОВ "Українське бюро кредитних історій ", 01001, м. Київ, вул. Грушевського, 1-д.

Приклад заяви доступний на сайті https://ubki.ua/ Кредитна історія буде відправлена Вам рекомендованим листом на Вашу поштову адресу впродовж 2 днів з моменту отримання від Вас заяви. Лист доставляється і вручається особисто під підпис.

Також Ви можете перевірити свою кредитну історію:

 • в інтернет-банку Приват 24 в розділі Мої рахунки /Кредитний рейтинг;
 • через додаток "Кредитна історія";
 • на сайті ubki.ua через вхід для позичальника (розміщений справа на сайті). 

Порада: обов'язково раз на рік просіть свою кредитну історію.

Це дозволить Вам:

 • Перевірити коректність інформації, що знаходиться у Вашій кредитній історії. Наприклад, ВИ мали кредит давно в 2010 році, успішно його погасили, але Банк не вніс про це інформацію. Треба звертатися у бюро кредитних історій, надати документи про погашення і внести необхідні зміни у свою кредитну історію. Це допоможе узяти новий кредит або бути упевненим що інформація у Вашій кредитній історії правильна і коректна;
 • Опротестувати Вашу кредитну історію у разі незгоди з даними який вніс Ваш кредитор. Кредитне бюро проведе розслідування - звернеться із запитом в організацію, яка внесла некоректні дані, на вашу думку, якщо кредитор визнає помилку - будуть внесені зміни, якщо немає Ви матимете право включити в кредитний звіт Ваш особистий коментар об'ємом до 100 слів;
 • Попередити шахрайські дії відносно Вас, наприклад, узяття кредиту на Вашу карту без вашого відома. якщо Ви виявили таку інформацію треба терміново писати заяву у бюро кредитних історій і контактувати з кредитором хто вніс ці дані.

Як виправити кредитну історію

1. Виявлені неточності, помилки в кредитній історії

Порада:  Якщо Ви перевірили свою кредитну історію і виявили там помилку з вини банку або мікро фінансовій організації негайно зв'язуйтеся з кредитним бюро, залишайте заявку на повторну перевірку даних. домагайтеся внесення змін до кредитної історії.

2.Исправление кредитній історії

Часто можна зустріти в інтернеті пропозиції "чиста кредитна історія за добу ", не піддайтеся на такі пропозиції. Зробити це неможливо так Ваша історія зберігається у бюро кредитних історій, доступ до неї має обмежена кількість співробітників, крім того така ж історія зберігається у Ваших кредиторів у банку або мікро фінансовій компанії.

Тому виправлення кредитної історії - це копітка відповідальна робота.

Порада 1: першим кроком зв'яжіться з Компанією або банком, де залишився непогашений кредит. Обговоріть можливості по реструктуризації кредиту, запропонуйте кредиторові новий графік погашення заборгованості по кредиту, грунтований на Ваших щомісячних можливостях. якщо кредитів декілька у різних кредиторів застосовуйте метод позбавлення від боргів "сніжний ком''.

Ми детально розповідали про цей метод в нашій статті Що робити якщо важко погасити борги

Порада 2: щоб знати, як виправити кредитну історію треба пам'ятати про основні принципи її формування. Одним з принципів є як часто Ви берете кредити або чи були проблеми з їх обслуговуванням.

Відповідно, чим більше нових кредитів, погашених в строк буде у Вас після проблемного, тим краще буде Ваша кредитна історія. Тільки так можна не порушуючи закону самостійно виправити свою кредитну історію. Про те де можна узяти кредити для поліпшення кредитної історії ми розповімо в наступній статті. підписуйтеся на наш аккаунт в Facebook, щоб не пропустити нові статті на важливі теми.

Ваш CreditUP

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?