Кредит на карту за 8 хвилин в будь-який час.

від 300 грн до 3500 грн
 • Ви берете:
  ГРН
 • На
  до
 • До повернення:
  грн


Для багатьох людей кредитування асоціюється з продуманою й прорахованою фінансовою операцією. Це справедливо, коли мова йде про кредит на придбання побутової техніки, меблів або комп'ютера. Такі покупки плануються заздалегідь, але трапляються ситуації, коли гроші потрібні прямо зараз. У таких випадках на допомогу прийдуть моментальні онлайн позики, які можна оформити цілодобово.


Де взяти позику на вихідних


Техніка може зламатися в самий невідповідний час. І якщо з тріщиною на екрані впав смартфона можна тимчасово змиритися, то ремонт опалювального котла або електроплити відкладати не можна. Уявімо, що поломка сталася в суботу або неділю. Знайти телефон аварійної ремонтної служби і потрібні деталі - не проблема. Але де взяти гроші, якщо у друзів позичити не вийшло, а банки закриті і кредит на вихідних не видають?

Скористайтеся онлайн сервісом CreditUP, який працює сім днів на тиждень, включаючи свята. Вам не потрібно йти в офіс установи - кредит оформляється через інтернет. Необхідно заповнити заявку на сайті організації, вказавши паспортні дані та ІПН, і прикріпити банківську карту. Заявка розглядається в режимі онлайн, і в разі позитивного рішення гроші через пару хвилин надходять на карту.


Кредит в нічний час - це реально


Гроші можуть терміново знадобитися не тільки вдень, але і вночі. Наприклад, в дорозі закінчується бензин, а розплатитися на заправці нічим. Або ж ви відправилися в нічний клуб або ресторан, не розрахували витрати і тепер гарячково міркуєте, як оплатити рахунок. В такий час вже точно не подзвониш одному і не попросиш у позику.

У такій ситуації знову допоможе CreditUP. Онлайн сервіс працює 24 години на добу, тому ви зможете спокійно взяти кредит вночі. Рішення приймається протягом декількох секунд, а на процедуру - від заповнення онлайн заявки до надходження грошей на карту - йде 8-10 хвилин. Офіціант не встигне повернутися за рахунком, як ви вже будете мати у своєму розпорядженні необхідну суму.


Дешевий кредит - знижуємо витрати


Компанія CreditUP надає клієнтам можливість зробити кредит більш дешевим. Так, в рамках програми лояльності позичальникам нараховуються бонуси, які потім обмінюються на грошові кошти. Цими грошима можна оплачувати послуги організації, повернувши частину витрат з обслуговування позики.

Програма лояльності - не єдиний шлях до дешевих кредитів. Для клієнтів компанії постійно діє акція «Приведи друга». Суть акції полягає в тому, що учасник отримує індивідуальний промокод. Якщо інша людина при оформленні позики онлайн введе цей промокод, учаснику перераховується на картку 100 грн за вирахуванням податків.

Промокод на кредит не містить особистої інформації: клієнти можуть ділитися ним в соціальних мережах, блогах або зробити Лендінгем-сторінку, яка веде на сайт онлайн сервісу CreditUP.

Як уникнути помилок?

Наостанок застережемо від поширених помилок при оформленні мікрокредиту.

 • Читайте онлайн договір кредитування перш ніж прийняти умови. У договорі прописується процентна ставка, порядок погашення, термін, штрафні санкції. Неуважність може привести до непередбачених витрат.
   
 • Перш ніж взяти кредит, сплануйте, як ви будете його погашати. Відсутність плану загрожує неможливістю повернути позику і збільшенням заборгованості.
   
 • Якщо не можете погасити заборгованість вчасно, пролонгуйте мікрокредит. Принцип «проблема вирішиться сама собою» тут не спрацьовує. Компанія дозволяє продовжувати термін кредитування, оплачуючи тільки відсотки.
   
 • При оплаті заборгованості через касу банку платіж може надійти на рахунок тільки через 2-3 дня, а за цей час будуть нараховані відсотки. У підсумку виявиться, що мікрокредит повністю не погашений. Тому, погасивши позику, перевірте закриття позики в особистому кабінеті.


Беріть позики в CreditUp незалежно від дня тижня і часу доби - і компанія допоможе вам при вирішенні найнагальніших проблем.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?