Наближаються зимові свята, низка вихідних, і багатьох охоплює непереборне бажання провести їх по-особливому: відправитися на Різдво в який-небудь старовинне місто Європи, зустріти Новий рік в тропіках або махнути в гори на лижну прогулянку. На жаль, часто ці мрії розсипаються від однієї думки: де взяти гроші на реалізацію своїх бажань? І ми звично відкладаємо плани «на наступний рік».

Стривайте, адже ви відмовляли собі в подорож і в минулому році, і в позаминулому ... Так можна все життя відкладати зимову поїздку «на потім». Пора, нарешті, щось міняти! Розглянемо п'ять найбільш популярних способів роздобути гроші на зимову відпустку.


Варіант 1: взяти гроші в тумбочці


Якщо ви збираєте гроші на якусь велику покупку, може варто задуматися про пріоритети? Радість від придбання речі швидко пройде, зате відмінно проведену відпустку зарядить позитивними емоціями, а спогади про нього будуть довго вас зігрівати. Однак якщо в умовній «тумбочці» порожньо, переходите до наступних варіантів.


Варіант 2: довго відкладати


Відмінне рішення для передбачливих і вміють регулярно собі відмовляти в «дрібних радощах» людей. На практиці цей спосіб мало кому підходить. Влітку здається, що до зими ще далеко, ми хочемо насолодитися теплом і поніжитися на морі, тому про зимову відпустку багато хто замислюється тільки в жовтні - листопаді, коли починати відкладати гроші вже пізно.


Варіант 3: зайняти у друзів


Не май сто рублів, а май сто друзів ... Хороший друг, звичайно, може виручити необхідну суму. Але що робити, якщо один сам планує відпочити взимку і не готовий «ділитися»? Тоді залишається ще два способи.


Варіант 4: кредит в банку


Позика в банківській установі - популярний спосіб знайти кошти на зимовий відпочинок. Щоб оформити кредит в банку, потрібно надати солідний пакет документів, неодмінно включає довідку про доходи за останні півроку. Через це вимоги варіант з банком не підійде для тих, хто працює неофіційно або пару місяців тому влаштувався на роботу.
 
Потрібно враховувати, що для отримання позики знадобиться піти у відділення банку, можливо, постояти в черзі, заповнити анкету, почекати, поки заявка буде розглянута. На оформлення позики йде два - три робочих дні. Якщо вам потрібен швидкий кредит, щоб придбати «палаючу» путівку, банківська позика не підійде.


Варіант 5: взяти мікрокредит онлайн


Цей спосіб має ряд істотних відмінностей від банківського кредитування. По-перше, це кредит онлайн: для оформлення заявки нікуди йти не потрібно, процедура подачі заяви і підписання договору здійснюється на сайті мікрофінансової організації. По-друге, перелік документів мінімальний: паспорт, код і банківська карта, на яку надходить позика. Процес від заповнення онлайн-заявки до отримання грошей займає не більше десяти хвилин. Система приймає рішення про видачу мікрокредиту автоматично, причому найчастіше воно позитивне.

Подібні послуги мікрокредитування надає компанія CreditUp. Завдяки інтелектуальній системі, що працює цілодобово в режимі онлайн, ви можете отримати кредит на карту в будь-який зручний час, не покидаючи своєї квартири. Плануйте зимову відпустку і не відмовляйте собі в заслуженому відпочинку. Зима вже близько!

 

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?