Де взяти кредит на весілля

Де взяти кредит на весілля

Ще задовго до урочистості наречена і жених починають малювати в уяві свою весільну церемонію до найдрібніших подробиць. Представляють білосніжну сукню, шикарний автомобіль, оригінальні запрошувальні і іншу весільну атрибутику. Проте коли приходить час вирішувати організаційні питання, молодожони стикаються з тим, що їх бажання не зовсім відповідають матеріальним можливостям. В наші дні проведення весілля вимагає немало вкладень, і якщо для створення незабутнього заходу грошей не хапає, вихід є - весільний кредит.

 •  Багато пар усвідомлюючи, що самостійно впоратися з великими витратами буде непросто, відкладають одруження на рік, а то і на два. За час відстрочення деяким вдається накопити потрібну суму і зіграти весілля своєї мрії. Такий варіант підходить не для усіх, адже трапляються моменти, не терплячі отлагательств.

 •  Можна звернутися по допомогу до батьків, але не варто чекати від них істотних подарунків, якщо вони отримують середньостатистичну заробітну плату.
 •  Якщо майбутня сім'я залишилася наодинці з усіма організаційними питаннями, не варто опускати руки. Оптимальне рішення є завжди, і це цільовий кредит на весілля.

Що таке весільний кредит

Сьогодні мікрофінансові установи пропонують особливі програми кредитування. Якщо банки неохоче видають позику молодим людям без великого стажу роботи і високого рівня доходу, МФО відноситься до своїх клієнтів лояльніше.

Нижче приведена порівняльна таблиця переваг і недоліків отримання кредиту на весілля у банку і МФО на прикладі отримання кредиту від компанії CreditUP.

МФО CreditUPБанк
93% заявок отримують схвалення 27% заявок отримують схвалення 
Онлайн договірДля підписання треба їхати в банк
Отримання грошей за 8 хвилинГроші поступлять через 1-3 дні
Працюємо цілодобовоЧас роботи : 9: 00 -18: 00

Приймаємо рішення за 8 секунд

Рішення від 2 годин
Компенсуємо частину Ваших витратСтягує приховані комісії

 

Тут ви можете за 8 хвилин отримати суму, якої вистачить для того, щоб купити кільця або сукню. Мікропозика досить проста в оформленні. Вам не знадобиться збирати купу документів і переживати зайве занепокоєння перед найважливішою подією в житті двох закоханих.

Мікрофінансові компанії йдуть своїм клієнтам назустріч і полегшують життя молодожонам і їх сім'ям. Умови отримання позики максимально лояльні. Стати їх клієнтом може кожен повнолітній громадянин України, який :

 •  не має довідок про доходи;
 •  має погану кредитну історію;
 •  хоче оформити кредит без запоруки майна;
 •  потребує грошей в терміновому порядку.

Весілля в кредит давно перестало вважатися рідкістю, адже вартість послуг і товарів для її проведення росте з кожним днем. Якщо ви ретельно спланували свій бюджет і розумієте, що не укладаєтеся в нього - можете з легкістю отримати бракуючу суму на різні статті витрат.

Весільний кредитНавіть якщо до заходу залишилися лічені дні, отримати позику - легко і просто. Автоматична система обслуговування працює цілодобово без вихідних. Отримуйте додаткові фінанси, не виходячи з будинку і не відвідуючи банківські відділення, щоб організувати ідеальне весілля своєї мрії!

Переваги оформлення кредиту на весілля

Швидкі кредити на весілля в Україні користуються великою популярністю. Їх головна перевага - в тому, що не треба відмовляти собі в задоволенні прожити цей день так, як хочеться! Скориставшись послугами МФО, можна:

 •  влаштувати свято своєї мрії;

 •  самостійно приймати рішення під час організації;
 •  відправитися в романтичну подорож після одруження;
 •  продумати все до дрібниць: від оформлення яскравої фотозони до купівлі креативних запрошувальних; - запросити більшу кількість родичів і близьких людей;
 •  витратитися на професійного ведучого, який перетворить весілля на незабутню подію для кожного гостя.

Сума, яку видають фінансові онлайн-платформи, надасть вам свободу вибору кращого закладу для святкування і кращого фотографа.

Маючи додаткові гроші, не доведеться економити на важливих дрібницях: салютах, фейєрверках, елементах декору. Тепер двух- або навіть триярусний торт - не просто красива картинка в інтернеті, а цілком досяжна реальність!

Як отримати моментальні гроші на весілля

Маючи на руках конкретний список усіх бажаних речей і обов'язкових покупок, легше готуватиметься до урочистості. Спланувавши витрати, ви зможете визначитися з тим, якої суми бракує і на що варто її витратити. Загальний бюджет залежить від побажань молодих і кількості запрошених.

Найпростіший і швидший спосіб заповнити нестачу грошей - мікрокредитування. Щоб стати клієнтом CreditUp і отримати миттєву суму на карту будь-якого банку без довідок і поручителів, вам знадобиться комп'ютер, планшет або телефон з виходом в інтернет. При цьому не важливо, де ви знаходитеся: удома, на роботі або в торговому центрі.

 • Зареєструйтеся на сайті. На головній сторінці розміщений калькулятор, де ви зможете вибрати потрібну суму, термін кредитування. Тут же ви побачите загальний розмір позики, яку треба буде повернути.
 • Заповните анкету. Для цього вам знадобляться паспортні дані і ИНН. В цілому заповнення заявки вимагає не більше 15 хвилин, якщо ви користуєтеся сервісом уперше.
 • Прив'яжіть номер карти.

Для цього підійде карта будь-якого українського банку. На неї будуть нараховані засоби. Після подання заявки ви отримаєте відповідь через лічені секунди! Система експрес-кредитування вмить обробляє інформацію і приймає рішення про видачу. Ви отримали схвалення? Чекайте вступу засобів. Вони зараховуються в цю ж хвилину! Тепер можете перевести їх у готівку або розрахуватися картою на весільні аксесуари, кільця або іншу атрибутику.

Чому саме CreditUp

Серед усіх мікрофінансових організацій, яка надає експрес-кредити, CreditUp вигідно відрізняється високою швидкістю обробки запитів. Вибравши нас, ви не зіткнетеся з операторами, які стануть збирати інформацію про поручителів, місце роботи і склад сім'ї. Ми довіряємо нашим клієнтам, тому пропонуємо низькі процентні ставки, приємні акції і бонуси.

Мрієте про скромне сучасне весілля або плануєте організувати дводенне пишне гуляння? У кожному з цих випадків компанія КредитАп готова вам допомогти. Скористайтеся нашими послугами і почніть своє спільне життя в достатку!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?