Чи реально отримати кредит неофіційно працюючим

Неофіційне працевлаштування, не дивлячись на усі зусилля уряду, продовжує залишатися масовим в Україні. Відповідно, кредит неофіційно працюючим громадянам є затребуваною послугою. Але надають такі кредити далеко не усі фінансові організації.

Практично не працюють по кредитуванню з неофіційно працюючими позичальниками банки. Як правило, для отримання будь-якого кредиту, у банку від людини вимагають надати довідку з місця роботи про зарплату. В результаті, значна частина населення виявляється відрізаною від банківського кредитування. В той же час у таких людей час від часу можуть з'являтися потреби в позикових коштах, адже ситуації в житті бувають різні.

Де узяти кредит неофіційно працюючому

На щастя, зараз на ринку України працюють організації, які реально дивляться на ситуацію із зайнятістю і готові видавати кредити без офіційного підтвердження позичальником рівня свого доходу. Такими кредиторами, в основному, виступають мікрофінансові організації, що задовольняють попит населення, коли гроші потрібні терміново, на покриття невідкладних потреб. Вони готові буквально в режимі on - line, без надання яких-небудь паперових документів, видати кредит в сумі, достатній, щоб терміново купити ліки, або сплатити "гаряий" тур, що вдало підвернувся, полагодити автомобіль, купити квиток на проїзд і тому подібне. При цьому відомості про роботу і зарплату вимагається повідомити в декларативній формі. Все, що необхідно від потенційного позичальника, - це прислати фотографію свого паспорта і довідки про привласнення ідентифікаційного податкового номера. Багато мікрофінансових компаній навіть не проводять ніякої співбесіди, і для отримання кредиту навіть немає необхідності виходити з дому. Таким чином, неофіційна робота перестає бути перешкодою для отримання кредиту.

Кредит неофіційно працюючому без застави

Ще одним важливим моментом є відсутність необхідності в наданні якої-небудь застави як, наприклад, в ломбарді. Як ви бачите, отримати кредит неофіційно працюючому не лише можливо, але і досить зручно. Необхідною умовою отримання кредиту є:

- наявність банківської картки будь - якого банку України;

- наявність паспорта і довідки про привласнення ИНН;

- комп'ютер або гаджет з виходом інтернет.

Ось, власне, і все. Як бачите, це не так вже і складно.

 

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?