Кредит на карту за 8 хвилин в будь-який час.

від 300 грн до 3500 грн
 • Ви берете:
  ГРН
 • На
  до
 • До повернення:
  грн

Буває, що клієнти звертаються у банк або фінансову організацію за оформленням кредиту, і дістають відмову в його видачі. Таке може статися, якщо у людини склалася негативна репутація на фінансовому ринку. Що можна зробити? Чи можливо узяти кредит без перевірки кредитної історії?

Що таке кредитна історія?

Кредитна історія - це інформація про кредитні зобов'язання, які оформлялися на ваше ім'я. Вона містить дані про своєчасне їх погашення, наявності виплачених не вчасно платежах, а також непогашених позиках. Кредитори передають у Бюро кредитних історій інформацію про те, наскільки сумлінно вами були виконані усі зобов'язання. На підставі цих даних формується кредитний рейтинг клієнта. Коли людина звертається у фінансову організацію за отриманням чергової позики, служба безпеки просить кредитну історію і на її основі приймає позитивне або негативне рішення про видачу засобів.

Де взяти кредит без відмови з поганою кредитною історією?

Банки надають позики у великих сумах і на тривалий період, і ретельно перевіряють кредитну історію клієнтів. CreditUP видає позики на короткий термін і в невеликих сумах, тому лояльніше по відношенню до своїх позичальників. Якщо у вас виникає питання: "Де узяти кредит без перевірки кредитної історії"?, звертайтеся в нашу компанію. Для цього вам досить зробити декілька кроків:

 • Зареєструйтеся на нашому сайті.
 • Заповніть заявку онлайн, вказавши паспортні дані і номер банківської карти, на яку будуть перераховані засоби.
 • Прикріпіть свою фотографію.
 • Підтвердіть свою згоду з умовами договору.
 • Впродовж декількох хвилин отримаєте гроші.

За отриманням кредитних коштів може звернутися будь-який громадянин України у віці 21-60 років. Тепер ви знаєте, як отримати кредит без кредитної історії.

Як поліпшити кредитну репутацію?

Щоб упізнати свою репутацію у світі фінансів, ви можете скористатися послугами УБКИ (Українського Бюро Кредитних Історій). Кожна людина для перевірки особистої інформації має право на безкоштовне звернення в цю організацію один раз в рік. Для цього знадобиться написати в цю організацію запит. Відповідь буде дана упродовж декількох днів.

Якщо ви побачили, що у вас негативна кредитна історія, що можна зробити? Для підвищення свого рейтингу необхідно ретельно продумати свій план дій :

 • Проаналізуйте достовірність наданих даних. Якщо у вашій історії числяться непогашені борги, а у вас є квитанції, що підтверджують зворотне, негайно звернетеся у бюро і до кредитора для з'ясування ситуації. При необхідності, закрийте неоплачені борги.
 • Крок за кроком зміцнюйте свою ділову репутацію. Оформіть короткостроковий кредит на невелику суму. Вчасно погасите його. Потім оформите кредит трохи більше, і докладете зусилля для його своєчасної виплати.

Завдяки таким послідовним діям ви зможете завоювати довіру кредитних установ. Проте не вірте пропозиціям посередників, що пропонують послуги в створенні кредитної історії з нуля - це неможливо, оскільки уся інформація УБКИ надійно захищена. Краще прибігати до законних методів, які надійніші і оправданны. Тим паче, що питання про те, де можна узяти кредит без відмови з поганою кредитною історією, сьогодні має реальне рішення - звертайтеся в мікрофінансову організацію, отримуйте необхідні кошти і підвищуйте свій кредитний рейтинг!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?