Оформити кредит онлайн і отримати гарбуза із солодощами!

 

Свято Хелловін став традиційним і для України. Тепер, в останній тиждень жовтня, важко знайти місце, не прикрашеного гарбузами, декораціями і маскарадними костюмами.

За традицією, в цей день, батьки переодягають своїх дітей в сюжетних героїв, а потім, малюки, у супроводі дорослих, після заходу сонця, ходять по сусідам або громадським розважальним місцях, демонструючи свої наряди і збираючи солодощі.

Компанія CreditUP подбала, щоб цей день став святковим для наших клієнтів, і вирішила провести акцію з розіграшем подарунків - отримайте гарбуза, заповненого солодощами для Ваших діточок.

Ніяких особливих вимог, для участі в акції достатньо наступне:

- Оформити кредит онлайн з 24.10.16 по 30.10.16 у вечірній або нічний час, з 21:00 до 06:00;

- До участі в розіграші допускаються всі клієнти, у яких є діти;

- Знайдіть одну з наших сторінок в соціальних мережах:

  • Фейсбук (https://www.facebook.com/creditup.ua/),
  • Вконтакте (https://vk.com/creditup_ua),
  • Однокласники (https://ok.ru/creditup),
  • Твіттер (https://twitter.com/CreditUP_ua),
  • Гугл плюс (https://plus.google.com/u/0/b/111333682395860433758/111333682395860433758/posts)

Поставте «Подобається» сторінці, знайдіть пост з акцією «Гарбуз з солодощами на Хелловін» і, в коментарях, додайте знак «+» та ім'я Вашої дитини (дітей).

У день Хелловіна, 31 жовтня 2016 року, ми розіграємо 10 подарунків для Ваших дітлахів, за умови, що Ви оформили у вищевказаний період кредит онлайн на сайті CreditUP і після визначення переможця, надасте сімейне фото з Вашими малюками і Вашу електронну адресу (вік дітей - до 16 років). Відправити можна особистим повідомленням на наших сторінках в соціальних мережах або на e-mail: marketing@creditup.com.ua.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?