Оформити кредит онлайн і отримати гарбуза із солодощами!

 

Свято Хелловін став традиційним і для України. Тепер, в останній тиждень жовтня, важко знайти місце, не прикрашеного гарбузами, декораціями і маскарадними костюмами.

За традицією, в цей день, батьки переодягають своїх дітей в сюжетних героїв, а потім, малюки, у супроводі дорослих, після заходу сонця, ходять по сусідам або громадським розважальним місцях, демонструючи свої наряди і збираючи солодощі.

Компанія CreditUP подбала, щоб цей день став святковим для наших клієнтів, і вирішила провести акцію з розіграшем подарунків - отримайте гарбуза, заповненого солодощами для Ваших діточок.

Ніяких особливих вимог, для участі в акції достатньо наступне:

- Оформити кредит онлайн з 24.10.16 по 30.10.16 у вечірній або нічний час, з 21:00 до 06:00;

- До участі в розіграші допускаються всі клієнти, у яких є діти;

- Знайдіть одну з наших сторінок в соціальних мережах:

  • Фейсбук (https://www.facebook.com/creditup.ua/),
  • Вконтакте (https://vk.com/creditup_ua),
  • Однокласники (https://ok.ru/creditup),
  • Твіттер (https://twitter.com/CreditUP_ua),
  • Гугл плюс (https://plus.google.com/u/0/b/111333682395860433758/111333682395860433758/posts)

Поставте «Подобається» сторінці, знайдіть пост з акцією «Гарбуз з солодощами на Хелловін» і, в коментарях, додайте знак «+» та ім'я Вашої дитини (дітей).

У день Хелловіна, 31 жовтня 2016 року, ми розіграємо 10 подарунків для Ваших дітлахів, за умови, що Ви оформили у вищевказаний період кредит онлайн на сайті CreditUP і після визначення переможця, надасте сімейне фото з Вашими малюками і Вашу електронну адресу (вік дітей - до 16 років). Відправити можна особистим повідомленням на наших сторінках в соціальних мережах або на e-mail: marketing@creditup.com.ua.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?