Фінансова грамотність при оформленні кредиту

 

Як показує практика, велика частина населення країни не має уявлення, як правильно і фінансово грамотно взяти кредит. Тому компанія CreditUP пропонує детальніше розглянути всі аспекти перед тим, як оформляти позику.

Передусім, Ви повинні розуміти свою платоспроможність, враховувати всі ризики і непередбачені обставини, щоб не опинитися в скрутному становищі, коли не в силах не тільки погасити кредит, а й ускладнити своє власне фінансове становище.

Наступне, що варто врахувати - це резервні засоби. У Вас мають бути які-небудь гроші в запасі. Тоді постає питання, навіщо ж брати кредит? Тому що бувають різні життєві випадки, приміром, нестабільність курсів валют, коли Ви намагаєтеся зберігати гроші в іноземних купюрах або у Вас є депозит у банку, а саме сьогодні буквально на день-два знадобилася позика, яка вирішить усі ваші питання.

Далі, вивчіть усі нюанси і різновиди кредитування. Визначте, який вид кредиту Вам підходить, прорахуйте точні ставки і врахуйте всі комісії.

Сума і термін кредиту також відіграють важливу роль. Ви чітко повинні розуміти, що Ваші доходи зможуть покрити щомісячні платежі в призначений період часу, і вони не ускладнять буденний спосіб життя.

Будьте розсудливі, якщо є можливість застрахувати себе, скористайтеся такою можливістю, оскільки іноді через хвороби, травми, втрату робочого місця тощо виникають прострочення по кредитах, а страхування забезпечить Вам поблажливість і вірогідність зменшення ставки або ж кредитні канікули.


 

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?