На перший кредит - тільки два дні знижка 50%!

 

Після чергового свята й, особливо, під кінець місяця, трапляється так, що коштів не вистачає буквально на пару днів. У цьому випадку, найзручнішим способом вирішити фінансові питання є кредит до зарплати.

Швидко оформити позику допоможе CreditUP - фінансова структура, яка видає кредити онлайн тільки при наявності паспорта та ідентифікаційного номера, без будь-яких відвідувань відділень або представництв компанії.

Маючи комп'ютер з відеокамерою, смартфон або планшет із доступом до інтернет з'єднання, будь-яка людина, у віці вісімнадцяти років і вище, може оформити позику на суму до 7000 грн. Для цього варто пройти реєстрацію та заповнити форму заявки на онлайн кредит на сайті МФО.

А для всіх нових клієнтів, тобто тих, які раніше не отримували кредити онлайн через сервіс кредитування CreditUP, діє акційна гаряча пропозиція - знижка 50% на першу позику. Це означає, що отримати кредит до зарплати та гроші готівкою на картку українського банку можна по ставці 0,95% за день, замість 1,9%.

Піклуючись про добробут і комфортне життя наших користувачів, ми намагаємося надавати максимальні привілеї, які допоможуть взяти дешевий кредит до зарплати та заощадити гроші при погашенні заборгованості.

Все це можливо завдяки знижці 50% на першу позику, а також, бонусній програмі BonusUP, яка дарує, як новим, так і постійним клієнтам, гроші у розмірі від 25 до 100 гривень щомісяця, що ще більше здешевлює кредити онлайн.

Не пропустіть можливість швидко оформити позику по акції та отримати дешевий кредит за пару хвилин, не залежно від місця знаходження, адже сервіс видачі кредитів працює автоматично в online режимі, без вихідних і свят, 24 години на добу.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?