На перший кредит - тільки два дні знижка 50%!

 

Після чергового свята й, особливо, під кінець місяця, трапляється так, що коштів не вистачає буквально на пару днів. У цьому випадку, найзручнішим способом вирішити фінансові питання є кредит до зарплати.

Швидко оформити позику допоможе CreditUP - фінансова структура, яка видає кредити онлайн тільки при наявності паспорта та ідентифікаційного номера, без будь-яких відвідувань відділень або представництв компанії.

Маючи комп'ютер з відеокамерою, смартфон або планшет із доступом до інтернет з'єднання, будь-яка людина, у віці вісімнадцяти років і вище, може оформити позику на суму до 7000 грн. Для цього варто пройти реєстрацію та заповнити форму заявки на онлайн кредит на сайті МФО.

А для всіх нових клієнтів, тобто тих, які раніше не отримували кредити онлайн через сервіс кредитування CreditUP, діє акційна гаряча пропозиція - знижка 50% на першу позику. Це означає, що отримати кредит до зарплати та гроші готівкою на картку українського банку можна по ставці 0,95% за день, замість 1,9%.

Піклуючись про добробут і комфортне життя наших користувачів, ми намагаємося надавати максимальні привілеї, які допоможуть взяти дешевий кредит до зарплати та заощадити гроші при погашенні заборгованості.

Все це можливо завдяки знижці 50% на першу позику, а також, бонусній програмі BonusUP, яка дарує, як новим, так і постійним клієнтам, гроші у розмірі від 25 до 100 гривень щомісяця, що ще більше здешевлює кредити онлайн.

Не пропустіть можливість швидко оформити позику по акції та отримати дешевий кредит за пару хвилин, не залежно від місця знаходження, адже сервіс видачі кредитів працює автоматично в online режимі, без вихідних і свят, 24 години на добу.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?