Акція «Знижка 50%» підходить до свого завершення!

 

Компанія CreditUP нагадує, що підходить до завершення акція «Знижка 50% на перший кредит!». Встигніть 30 і 31 січня 2017 року взяти кредит онлайн і отримати не тільки вдвічі дешевше позику, але і додаткові бонуси від програми лояльності BonusUP.

Для всіх клієнтів, які зареєструвалися і отримали перший кредит, в особистому кабінеті автоматично нараховуються подарункові 25 бонусних гривень, а також в залежності від суми боргу та терміну кредиту, основні бонуси, які можна накопичувати або використовувати в рахунок погашення або обміну.

Оформіть заявку на онлайн кредит на сайті і отримайте 1500 гривень на карту банку. Рішення про схвалення позики приймається в online режимі за 8 секунд, що робить сервіс кредитування від КредітАП найшвидшим з видачі мікропозик в Україні.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP поощряет романтических клиентов


11.02.2019

Где взять ссуду в «неурочное» время

Где взять ссуду в «неурочное» время

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Почему быть лояльным клиентом выгодно

Почему быть лояльным клиентом выгодно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?