Акція «Знижка 50%» підходить до свого завершення!

 

Компанія CreditUP нагадує, що підходить до завершення акція «Знижка 50% на перший кредит!». Встигніть 30 і 31 січня 2017 року взяти кредит онлайн і отримати не тільки вдвічі дешевше позику, але і додаткові бонуси від програми лояльності BonusUP.

Для всіх клієнтів, які зареєструвалися і отримали перший кредит, в особистому кабінеті автоматично нараховуються подарункові 25 бонусних гривень, а також в залежності від суми боргу та терміну кредиту, основні бонуси, які можна накопичувати або використовувати в рахунок погашення або обміну.

Оформіть заявку на онлайн кредит на сайті і отримайте 1500 гривень на карту банку. Рішення про схвалення позики приймається в online режимі за 8 секунд, що робить сервіс кредитування від КредітАП найшвидшим з видачі мікропозик в Україні.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?