Доступний відпочинок в 2018 році

Відпочинок - час, необхідне кожному з нас на відновлення фізичних сил, а в деяких випадках навіть душевної рівноваги. Це вільний від роботи і іншого повсякденного зайняття період, під час якого отримуєш масу позитивних емоцій і вражень. Досить просто змінити звичну обстановку і дозволити собі робити те, на що раніше ніколи не наважувався, або побувати там, де ще не був.

Момент для відпустки вибрати можна будь-який, але самою довгожданою для більшості людей є літня пора, хоч і вважається вона найбільш дорогою. Але це, правда лише для тих, хто не знає, як на відпочинку можна заощадити, не завдавши збитку якості, і які місця для цього варто вибирати.

Доступний відпочинок на морі

Місць для проведення літньої відпустки на узбережжі теплого моря в Україні більш ніж достатньо. І якщо раніше це був Крим, то в 2018 році, як і у минулому, більшість жителів країни віддають перевагу Одесі, Херсону і Запоріжжю.

Чорне море

Населені пункти Херсонської, Миколаївської і Одеської областей, де розташовані десятки великих і дрібних курортних зон, мають прямий вихід до вод Чорного моря. Традиційними місцями для проведення відпустки тут вважаються:

  • Коблево, Очаків, Рибаківка - Миколаївська область; 
  • Затока, Чорноморськ (Іллічівськ), Грибовка - Одеська область;
  • Блакитне, Залізний порт, Скадовск - Херсонська область.

Роблячи вибір, необхідно враховувати:

  1.  Бюджет. Так, якщо він обмежений, то не варто зупинятися на популярних курортах. Бюджетний відпочинок, доступний кожному, - це Сергіївка, Миколаївка, Курортне, Приморське, Харлы і так далі. Житла це теж стосується. У курортних селищах далеко від самих міст воно буде набагато дешевше. Організувати захоплююче проведення часу можна, оселившись в приватному секторі, пансіонаті, готелі, санаторії.
  2.  Інфраструктура. Тим, хто вважає за краще постійно бути в русі, відвідувати дискотеки, кафе, бари, ресторани, зупинятися далеко від обласних центрів не рекомендується. Одеса, де є присутніми не лише пляжні розваги, але і є можливість замовити будь-яку екскурсію, познайомитися ближче з культурою міста, а ввечері поринути в його незабутнє нічне життя - ідеальний варіант для таких туристів. У селищах же відпочинок розрахований на сім'ї з дітьми, людей, що шукають спокій і заспокоєння, бажаючи розслабитися і побути чимдалі від шуму, метушні, міської атмосфери.
  3.  Екологічні умови. Попри те, що за чистотою пляжів і водної території навкруги на будь-якому курорті намагаються постійно стежити, зробити це якісно виходить не скрізь і не завжди. Природно, де більше людей - там більше і сміття. Тому, вибираючи місце, щоб добре відпочити, варто враховувати і цей важливий факт.

У будь-якому разі чорноморське узбережжя - це завжди м'який клімат, красивий пейзаж, чиста вода і пляж. А велика різноманітність курортів дозволяє підібрати кожному оптимальний варіант відпочинку. Кращий і при цьому доступніший відпочинок на морі - це нескладно, якщо заздалегідь все спланувати.

Азовське море

Для сімейного проведення часу з дітьми кращого місця, ніж український Азов, просто не можна було знайти раніше і 2018 рік не виключення.

Мілководе море прогрівається вже в травні і залишається таким практично до кінця жовтня. Широкі піщані пляжі з пологим входом у воду підходять навіть для тих людей, які не уміють плавати або просто з якихось причин боятися води.

Азовське море - це Запорізька область і Херсонська з їх курортами в Кириловці, Бердянську, Генічеську, на Арабатській стрілці, а також Донецька -Мелекино, Урзуф, Маріуполь, які унаслідок трохи напруженої ситуації в регіоні останнім часом користуються не такою популярністю.

Практично усі курорти Азова знаходяться далеко від міської метушні і шуму. Інфраструктура не така розвинена, як на чорноморському узбережжі, але магазини, аптеки, нечисленні клуби все ж є. Різне по ціновій категорії житло - все залежить від зручностей і комфорту в номері, дозволяє кожному підібрати прийнятний для нього варіант. При цьому і приватні будинки, і пансіонати, санаторії, готелі розташовані поблизу моря.

Ідеальні умови для відпочинку, оздоровлення і лікування створюються лиманами з муловим брудом, солоними озерами і близько розташованими до курортних зон степами.

Літній відпочинок в Карпатах

Українські гори у будь-яку пору року зустрічають своїх гостей привітно і ласкаво, але влітку цей мальовничий край стає особливо казковим. Чисте гірське повітря, свіжість зелених лісів, захоплюючий дихання вид зі схилів, прохолода блакитних річок і озер з обіцянкою відмінного улову - усе це притягає туристів, зазиваючи відвідати неперевершені Карпати. І що з кожним днем бажають познайомитися з чарівним краєм стає все більше і більше.

Інфраструктура таких курортів - Драгобрат, Воловець, Славске, Буковель, Трускавець - розвивається безупинно. За якість обслуговування можна взагалі не турбуватися - все на вищому рівні. Зупинитися можна як в приватному дерев'яному будинку, повністю облаштованому, так і в готелі з комфортабельними одномісними, двомісними номерами, люксами. Ціни настільки прийнятні, що жоден курорт країни з ними в цій категорії порівнятися не зможе. При цьому дешевий відпочинок в Карпатах є ще і неймовірно корисним. Сюди приїжджають лікуватися не лише люди з України, але і інших країн світу.

Відпочити в горах буде цікаво і історикам (замки, самобутні міста і села, древня національна культура не зможуть залишити їх байдужими), і любителям природи, і прибічникам активного відпочинку.

У Карпатах, здається, що природа радіє життю, а ви разом з нею.

Як видно, незабутній і при цьому дешевий відпочинок в Україні організувати зовсім неважко. Головне, знайти час і можливість, визначитися з бажаннями і вибрати напрям. І якщо куди поїхати і коли вирішити можете тільки ви, то, як це зробити знає і завжди готова допомогти компанія CreditUp - ваш надійний партнер у будь-кому несподівано возникнувшем фінансовому питанні.

Робота є завжди, а ось відпочивати треба уміти. Почніть планувати відпустку вже сьогодні, і незабаром маса позитивних емоцій не покидатиме вас увесь рік, що залишився, надихаючи на нові перемоги.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?