Збираємо червневі бонуси!

 

Отримати бонусні гривні на свій рахунок так само легко, як і взяти гроші в кредит на карту через сервіс онлайн кредитування компанії CreditUP. Однією з переваг оформлення позик на нашому сайті є спеціально розроблена програма лояльності для постійних клієнтів.

BonusUP - це система накопичення бонусів, яка допомагає заощадити на кредитах. Тільки у цьому місяці, ми підготували ще більше подарункових бонусних гривень як для нових, так і для постійних користувачів наших послуг мікрокредитування.

Погасивши перший або наступний кредит онлайн, клієнту, в його кабінеті, на особистий бонусний рахунок нараховуються бонуси, кількість яких залежить від терміну та суми позики. Також, наші менеджери, в індивідуальному порядку, повідомлять Вам в листі по електронній пошті про ту кількість бонусних гривень, які отримаєте саме Ви у червні 2017 року.

Сума подарункових гривень варіюється від 10 грн до 50 грн. Все залежить від того, як довго клієнт користується послугами компанії і на скільки лояльно настроєна мікрокредитна організація по відношенню до користувача, який бере кредити онлайн.

А всі червневі іменинники до того ж отримають 50 грн на бонусний рахунок, і також 10 грн - при реєстрації, якщо що раніше не оформляли позики на сайті і це перший кредит онлайн. Якщо підсумувати кількість зібраних гривневих бонусів, то їх сума складе понад 100 грн.

Ці гроші будуть зберігатися на рахунку клієнта в особистому кабінеті і в будь-який час він може скористатися ними для погашення заборгованості, що зробить кредит онлайн дешевше в кілька разів.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?