Збираємо червневі бонуси!

 

Отримати бонусні гривні на свій рахунок так само легко, як і взяти гроші в кредит на карту через сервіс онлайн кредитування компанії CreditUP. Однією з переваг оформлення позик на нашому сайті є спеціально розроблена програма лояльності для постійних клієнтів.

BonusUP - це система накопичення бонусів, яка допомагає заощадити на кредитах. Тільки у цьому місяці, ми підготували ще більше подарункових бонусних гривень як для нових, так і для постійних користувачів наших послуг мікрокредитування.

Погасивши перший або наступний кредит онлайн, клієнту, в його кабінеті, на особистий бонусний рахунок нараховуються бонуси, кількість яких залежить від терміну та суми позики. Також, наші менеджери, в індивідуальному порядку, повідомлять Вам в листі по електронній пошті про ту кількість бонусних гривень, які отримаєте саме Ви у червні 2017 року.

Сума подарункових гривень варіюється від 10 грн до 50 грн. Все залежить від того, як довго клієнт користується послугами компанії і на скільки лояльно настроєна мікрокредитна організація по відношенню до користувача, який бере кредити онлайн.

А всі червневі іменинники до того ж отримають 50 грн на бонусний рахунок, і також 10 грн - при реєстрації, якщо що раніше не оформляли позики на сайті і це перший кредит онлайн. Якщо підсумувати кількість зібраних гривневих бонусів, то їх сума складе понад 100 грн.

Ці гроші будуть зберігатися на рахунку клієнта в особистому кабінеті і в будь-який час він може скористатися ними для погашення заборгованості, що зробить кредит онлайн дешевше в кілька разів.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?