Розігруємо «iPhone і iPad за кредит» - залишилося 10 днів!

 

Березень місяць підходить до закінчення, як і супер розіграш від компанії CreditUP, в якому беруть участь, як нові користувачі, так і постійні клієнти. До кінця акції залишилося всього лише 10 днів.

Нагадуємо, що серед нових клієнтів, які з 01.03.17 до 31.03.17 включно оформили або оформлять перший кредит через інтернет, вказавши тільки ІПН і паспорт на нашому сайті, ми на початку квітня 2017 року розіграємо подарунок місяця - iPhone Apple.

А для повторних користувачів нашого сервісу, в той же період часу, КредітАП проведе розіграш призу - iPad Apple, за умови оформлення кредиту з 1 березня по 31 березня 2017 року.

Щоб брати участь в акції і стати володарем нового сучасного гаджета, достатньо оформити позику онлайн і отримати гроші на банківську карту в вищевказаний відрізок часу.

Не пропустіть шанс виграти мега подарунок за кредит готівкою!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP поощряет романтических клиентов


11.02.2019

Где взять ссуду в «неурочное» время

Где взять ссуду в «неурочное» время

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Почему быть лояльным клиентом выгодно

Почему быть лояльным клиентом выгодно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?