Розігруємо «iPhone і iPad за кредит» - залишилося 10 днів!

 

Березень місяць підходить до закінчення, як і супер розіграш від компанії CreditUP, в якому беруть участь, як нові користувачі, так і постійні клієнти. До кінця акції залишилося всього лише 10 днів.

Нагадуємо, що серед нових клієнтів, які з 01.03.17 до 31.03.17 включно оформили або оформлять перший кредит через інтернет, вказавши тільки ІПН і паспорт на нашому сайті, ми на початку квітня 2017 року розіграємо подарунок місяця - iPhone Apple.

А для повторних користувачів нашого сервісу, в той же період часу, КредітАП проведе розіграш призу - iPad Apple, за умови оформлення кредиту з 1 березня по 31 березня 2017 року.

Щоб брати участь в акції і стати володарем нового сучасного гаджета, достатньо оформити позику онлайн і отримати гроші на банківську карту в вищевказаний відрізок часу.

Не пропустіть шанс виграти мега подарунок за кредит готівкою!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?