Розігруємо «iPhone і iPad за кредит» - залишилося 10 днів!

 

Березень місяць підходить до закінчення, як і супер розіграш від компанії CreditUP, в якому беруть участь, як нові користувачі, так і постійні клієнти. До кінця акції залишилося всього лише 10 днів.

Нагадуємо, що серед нових клієнтів, які з 01.03.17 до 31.03.17 включно оформили або оформлять перший кредит через інтернет, вказавши тільки ІПН і паспорт на нашому сайті, ми на початку квітня 2017 року розіграємо подарунок місяця - iPhone Apple.

А для повторних користувачів нашого сервісу, в той же період часу, КредітАП проведе розіграш призу - iPad Apple, за умови оформлення кредиту з 1 березня по 31 березня 2017 року.

Щоб брати участь в акції і стати володарем нового сучасного гаджета, достатньо оформити позику онлайн і отримати гроші на банківську карту в вищевказаний відрізок часу.

Не пропустіть шанс виграти мега подарунок за кредит готівкою!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?