Заявка на кредит онлайн через інтернет!

В Україні існує кілька способів брати кредит готівкою. Першим і найпоширенішим варіантом є банківська позика. Її можна отримати тільки при особистій присутності, прийшовши в банк і надавши повний пакет необхідних документів. Після заповнення заявки на кредит, слід очікувати схвалення запитуваної суми грошей від одного дня до декількох місяців.

Все залежить від того, скільки потрібно взяти грошей у борг і на які цілі. Також менеджери банку врахують рівень зарплати, аналізуючи довідку про доходи, попросять вказати найменування особистого цінного майна, поручителів, контактні дані родичів і багато іншого.

За банками йде другий спосіб оформити заявку на кредит - експрес-кредитування. І в цьому випадку позичальник повинен особисто відвідати представництво фінансової структури з видачі позик з перечнем запитуванних документів. Процедура практично ідентична банківському процесу отримання кредитів, тільки рішення про видачу позики проходить швидше - від 30 хвилин до декількох годин.

Третім і найшвидшим варіантом, як терміново взяти гроші в борг є сервіс кредитування online, де можна оформити заявку на кредит онлайн, маючи тільки підключений інтернет з використанням комп'ютера, планшета або смартфона. Гроші в кредит переводять на карту банку за хвилину, а всі рішення приймаються автоматично за 20 секунд.

При оформленні позики не потрібна довідка про доходи або інші документи про фінансові потоки, тільки ІПН і паспорт, а також мати банківську картку, на яку буде перераховано гроші. Процентна ставка позики онлайн вище, ніж банківська, але гарантія отримати швидко кредит становить 95% зі 100%. Важливо відзначити, що це зручно і заощаджує час клієнта!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?