Smart TV за перший кредит онлайн!

 

Учора, 03 квітня 2017 року, компанія CreditUP розіграла мега призи - iPhone 6S та iPad Mini серед нових і постійних клієнтів, які за умовами акції, встигли взяти кредит онлайн з 01.03.17 до 31.03.17. Переможцем новенького iPhone Apple стала Козинець Світлана, а Левченко Вадим виграв сучасний гаджет - iPad Apple.

Ми не зупиняємося тільки на разовому розіграші і вже стартувала наша нова акція - «Смарт ТВ за перший кредит». З 01 до 30 квітня 2017 року включно, всі клієнти, які вперше отримають кредит онлайн в цей період, потраплять автоматично під акцію, і переможець отримає сучасний розумний телевізор Smart TV, який ми розіграємо в прямому ефірі 05 травня 2017 року.

Всі наші розіграші призів проводяться за допомогою RANDOM.ORG і відображаються на сайті компанії в розділі «статті» та на офіційних сторінках КредитАП в соцмережах.

Оформити кредит онлайн можна строком на 30 днів і з максимальною сумою першої позики 1500 гривень. Щоб залишити заявку на кредит, зареєструйтесь на сайті і в особистому кабінеті заповніть всі необхідні поля для отримання позики.

Приймайте участь та перемагайте!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?