З Днем Святого Валентина!

 

14 лютого увесь світ покривається любов'ю і романтикою. У цей день закохані пари дарують один одному подарунки і готують сюрпризи. М'які іграшки, романтичні вечері, листівки у формі сердець, мільйони червоних троянд та інших квітів, аромати духів - все це витає в повітрі і перебуває у кожному домі.

Сьогодні атмосфера любові і піднесеного настрою присутні і в колективі компанії CreditUP. Наша дружня робоча сім'я вітає всіх зі святом Святого Валентина і бажає, щоб Ваші серця наповнювалися радістю, щастям і коханням не тільки в цей день, а й завжди.

Також нагадуємо, що сьогодні весь день діє знижка 64% на першу позику онлайн для нових клієнтів, і в подарунок до основних бонусів даруємо 14 бонусних гривень за оформлення кредиту до 15 лютого – для постійних.

А в соціальних мережах на наших офіційних сторінках, беріть участь в розіграшах і отримуйте цінні подарунки, які ми розіграємо вже завтра!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?