CreditUP - срібний призер битви стартапів!

 

25 травня в Києві стартувало за підтримки Укрсиббанку та Startup.Network перша битва стартапів під назвою «Час відростити ріг» серед IT і фінтех компаній. Всього, до кінця літа пройде 10 заходів по всій Україні, які в фіналі змагатимуться за головний приз - 10 000 USD.

Компанія CreditUP представила свою фінансову розробку та поділилася секретами управління успішного бізнесу. Всього у столиці взяли участь 12 компаній. З радістю повідомляємо, що КредитАП зайняв лідируюче друге місце, поступившись першістю Hideez.

А ми, в свою чергу, продовжимо розвиток нашого сервісу, щоб удосконалити його і зробити №1 не тільки серед стартапів, але і для наших клієнтів - нових і постійних, що дозволить швидко і легко отримувати кредити онлайн по всій території країни.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?