CreditUP - срібний призер битви стартапів!

 

25 травня в Києві стартувало за підтримки Укрсиббанку та Startup.Network перша битва стартапів під назвою «Час відростити ріг» серед IT і фінтех компаній. Всього, до кінця літа пройде 10 заходів по всій Україні, які в фіналі змагатимуться за головний приз - 10 000 USD.

Компанія CreditUP представила свою фінансову розробку та поділилася секретами управління успішного бізнесу. Всього у столиці взяли участь 12 компаній. З радістю повідомляємо, що КредитАП зайняв лідируюче друге місце, поступившись першістю Hideez.

А ми, в свою чергу, продовжимо розвиток нашого сервісу, щоб удосконалити його і зробити №1 не тільки серед стартапів, але і для наших клієнтів - нових і постійних, що дозволить швидко і легко отримувати кредити онлайн по всій території країни.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?