CreditUP - срібний призер битви стартапів!

 

25 травня в Києві стартувало за підтримки Укрсиббанку та Startup.Network перша битва стартапів під назвою «Час відростити ріг» серед IT і фінтех компаній. Всього, до кінця літа пройде 10 заходів по всій Україні, які в фіналі змагатимуться за головний приз - 10 000 USD.

Компанія CreditUP представила свою фінансову розробку та поділилася секретами управління успішного бізнесу. Всього у столиці взяли участь 12 компаній. З радістю повідомляємо, що КредитАП зайняв лідируюче друге місце, поступившись першістю Hideez.

А ми, в свою чергу, продовжимо розвиток нашого сервісу, щоб удосконалити його і зробити №1 не тільки серед стартапів, але і для наших клієнтів - нових і постійних, що дозволить швидко і легко отримувати кредити онлайн по всій території країни.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?