Подарунки для клієнтів компанії CreditUP!

 

На носі 14 лютого - свято для всіх закоханих. Як чоловіки, так і жінки готують приємні сюрпризи і любовні подаруночки один одному. Але, на жаль, не завжди в середині місяця знайдуться зайві гроші, щоб зробити щось романтичне своїй другій половинці.

Допомогти з вирішенням фінансових питань допоможе компанія CreditUP, яка в останній зимовий місяць підготувала безліч пропозицій зі знижками, бонусами і подарунками.

Оформити заявку на кредит онлайн новому клієнтові можна зі знижкою 50%. Акція діє з 01.02.17 до 28.02.17 включно, за умови оформлення позики з 19:00 до 07:00 в робочі дні або ж у будь-який час на вихідних. Але це ще не все! Тільки два дні - 13 і 14 лютого 2017 року, ми подаруємо додаткову знижку 14% на перший кредит онлайн - 50 + 14 = 64%!!!

Отримайте швидко гроші в борг на карту банку зі знижкою 64% на протязі двох днів, а також вітальний бонус 25 гривень, який буде нарахований Вам в особистому кабінеті і з правом використання при погашенні заборгованості, що ще більше заощадить витрати.

Не забули ми і про постійних клієнтів! Крім бонусів, що вже нараховуються, з 10 по 15 лютого на Вашому рахунку з'явиться подарунок від нас - 14 бонусних гривень, які можна приплюсовати, накопичувати або ж використовувати з метою сплати боргу.

А для всіх відвідувачів наших сторінок в соцмережах ми підготували сюрприз - подарункові сертифікати від магазину Цитрус по 1000 грн кожен за лайк і репост, які розіграємо по закінченню свята. Детальніше читайте в умовах акціїабо на наших соціальних сторінках.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?