Подарунки для клієнтів компанії CreditUP!

 

На носі 14 лютого - свято для всіх закоханих. Як чоловіки, так і жінки готують приємні сюрпризи і любовні подаруночки один одному. Але, на жаль, не завжди в середині місяця знайдуться зайві гроші, щоб зробити щось романтичне своїй другій половинці.

Допомогти з вирішенням фінансових питань допоможе компанія CreditUP, яка в останній зимовий місяць підготувала безліч пропозицій зі знижками, бонусами і подарунками.

Оформити заявку на кредит онлайн новому клієнтові можна зі знижкою 50%. Акція діє з 01.02.17 до 28.02.17 включно, за умови оформлення позики з 19:00 до 07:00 в робочі дні або ж у будь-який час на вихідних. Але це ще не все! Тільки два дні - 13 і 14 лютого 2017 року, ми подаруємо додаткову знижку 14% на перший кредит онлайн - 50 + 14 = 64%!!!

Отримайте швидко гроші в борг на карту банку зі знижкою 64% на протязі двох днів, а також вітальний бонус 25 гривень, який буде нарахований Вам в особистому кабінеті і з правом використання при погашенні заборгованості, що ще більше заощадить витрати.

Не забули ми і про постійних клієнтів! Крім бонусів, що вже нараховуються, з 10 по 15 лютого на Вашому рахунку з'явиться подарунок від нас - 14 бонусних гривень, які можна приплюсовати, накопичувати або ж використовувати з метою сплати боргу.

А для всіх відвідувачів наших сторінок в соцмережах ми підготували сюрприз - подарункові сертифікати від магазину Цитрус по 1000 грн кожен за лайк і репост, які розіграємо по закінченню свята. Детальніше читайте в умовах акціїабо на наших соціальних сторінках.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?