Подарунки для клієнтів компанії CreditUP!

 

На носі 14 лютого - свято для всіх закоханих. Як чоловіки, так і жінки готують приємні сюрпризи і любовні подаруночки один одному. Але, на жаль, не завжди в середині місяця знайдуться зайві гроші, щоб зробити щось романтичне своїй другій половинці.

Допомогти з вирішенням фінансових питань допоможе компанія CreditUP, яка в останній зимовий місяць підготувала безліч пропозицій зі знижками, бонусами і подарунками.

Оформити заявку на кредит онлайн новому клієнтові можна зі знижкою 50%. Акція діє з 01.02.17 до 28.02.17 включно, за умови оформлення позики з 19:00 до 07:00 в робочі дні або ж у будь-який час на вихідних. Але це ще не все! Тільки два дні - 13 і 14 лютого 2017 року, ми подаруємо додаткову знижку 14% на перший кредит онлайн - 50 + 14 = 64%!!!

Отримайте швидко гроші в борг на карту банку зі знижкою 64% на протязі двох днів, а також вітальний бонус 25 гривень, який буде нарахований Вам в особистому кабінеті і з правом використання при погашенні заборгованості, що ще більше заощадить витрати.

Не забули ми і про постійних клієнтів! Крім бонусів, що вже нараховуються, з 10 по 15 лютого на Вашому рахунку з'явиться подарунок від нас - 14 бонусних гривень, які можна приплюсовати, накопичувати або ж використовувати з метою сплати боргу.

А для всіх відвідувачів наших сторінок в соцмережах ми підготували сюрприз - подарункові сертифікати від магазину Цитрус по 1000 грн кожен за лайк і репост, які розіграємо по закінченню свята. Детальніше читайте в умовах акціїабо на наших соціальних сторінках.

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?