Подарунки для клієнтів компанії CreditUP!

 

На носі 14 лютого - свято для всіх закоханих. Як чоловіки, так і жінки готують приємні сюрпризи і любовні подаруночки один одному. Але, на жаль, не завжди в середині місяця знайдуться зайві гроші, щоб зробити щось романтичне своїй другій половинці.

Допомогти з вирішенням фінансових питань допоможе компанія CreditUP, яка в останній зимовий місяць підготувала безліч пропозицій зі знижками, бонусами і подарунками.

Оформити заявку на кредит онлайн новому клієнтові можна зі знижкою 50%. Акція діє з 01.02.17 до 28.02.17 включно, за умови оформлення позики з 19:00 до 07:00 в робочі дні або ж у будь-який час на вихідних. Але це ще не все! Тільки два дні - 13 і 14 лютого 2017 року, ми подаруємо додаткову знижку 14% на перший кредит онлайн - 50 + 14 = 64%!!!

Отримайте швидко гроші в борг на карту банку зі знижкою 64% на протязі двох днів, а також вітальний бонус 25 гривень, який буде нарахований Вам в особистому кабінеті і з правом використання при погашенні заборгованості, що ще більше заощадить витрати.

Не забули ми і про постійних клієнтів! Крім бонусів, що вже нараховуються, з 10 по 15 лютого на Вашому рахунку з'явиться подарунок від нас - 14 бонусних гривень, які можна приплюсовати, накопичувати або ж використовувати з метою сплати боргу.

А для всіх відвідувачів наших сторінок в соцмережах ми підготували сюрприз - подарункові сертифікати від магазину Цитрус по 1000 грн кожен за лайк і репост, які розіграємо по закінченню свята. Детальніше читайте в умовах акціїабо на наших соціальних сторінках.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?