Заробляйте гроші з нами!

 

Для наших клієнтів є хороші новини! Крім бонусних гривень, які наші користувачі отримують при оформленні кредитів онлайн, на день народження, свята і вихідні, тепер можна заробляти реальні гроші, які будуть зараховані на особисту картку банку.

Для цього слід бути нашим клієнтом, розповісти про нас своїм друзям і знайомим, або ж тим, кому терміново потрібні гроші в борг, і ми не тільки допоможемо вирішити фінансові питання, а й заплатимо Вам за тих, кого Ви привели до нас.

За умовами акції, новий клієнт, якого приведете саме Ви, при заповненні заявки на кредит онлайн, в пункті «приведи друга» вказує Ваш номер телефону і як тільки його кредит буде погашений, Вам негайно перерахується 100 гривень на банківську карту, яку Ви верифікували в особистому кабінеті.

Кількість друзів необмежена. Тобто, розповідаючи про нас і допомагаючи своїм друзям і знайомим з їх грошовими справами, Ви маєте можливість поліпшити своє фінансове становище. Головне правило - щоб людина раніше не була клієнтом КредитАП і це був її перший кредит.

А до 02 травня 2017 року, для всіх нових клієнтів надається знижка 50% на першу позику з 18:00 до 9:00 з понеділка по п'ятницю і в будь-який час на вихідних. До того ж, щоб підсолодити квітень, серед всіх нових користувачів, 05 травня 2017 роки ми розіграємо супер приз - Смарт ТВ.

З нами вигоду отримуєте як Ви, так і Ваші друзі!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?