Сьогодні отримати онлайн кредит на карту українського банку дуже легко, але часто буває, що клієнт стикається з труднощами при погашенні кредиту. І можна непомітно для себе опинитися в складній ситуації, коли сума боргів збільшується з кожним днем, а Ви розгубилися і не знаєте, що треба робити . Розпочнемо з підготовчого етапу, який дійсно потрібний і дуже важливий.

Заплануйте виплати по кредиту

Итак необхідно :

  • Знати суму свого боргу.
  • Уточніть суму свого боргу у своєму особистому кабінеті на сайті мікрофінансової Компанії.
  • Якщо у Вас декілька кредитів в різних мікрофінансових Компаніях складіть список своїх боргів в порядку зростання сум і процентних ставок за кредитом.
  • Спланувати свій бюджет
  • Оціните реально свої можливості погашати борги з Вашого поточного доходу. Ведіть облік усіх Ваших витрат, навіть дрібних. У усіх є речі, на які непомітно за принципом " ну що це може змінити,це всього ж чашка кави) ми витрачаємо значні суми.

Експерти говорять, що в кожному бюджеті ще є 10% для економії.

  • Тримати зв'язок з кредиторами
  • Не треба пропадати із зв'язку з Компанією, у якої Ви узяли кредит і ігнорувати спроби Компанії обговорити ситуацію

Ця практика тільки ускладнює ситуацію. Треба не забувати, що Ваш борг може бути проданий колекторному агентству і тоді настрій Вашого життя починає зависить від дзвінків колектора і постійних нерозумінь про погашення боргу .

Як тільки Ви розумієте, що погасити борг вчасно стає складно - повідомите про це кредитора. Намагайтеся разом знайти вихід з ситуації, що склалася.

Стратегії погашення заборгованості

Після підготовчого етапу, коли Ви чітко розумієте скільки Ви повинні і скільки грошей можете направляти на погашення боргу повідомили про це кредитора, переходимо до вибору можливих стратегій погасити борг.

Стратегія 1 - Метод "сніжного кому"

Використовується за наявності декількох кредитів якщо суми і нарахування по них приблизно рівні. Робіть погашення щомісячно невеликі по усіх кредитах, але найменший кредит атакуйте практично щодня,погашайте дрібними сумами ( це якраз і є Ваша зайва чашка кави у бюджеті) Пам'ятаєте, що кожна погашена сума зменшує Ваші нарахування і Ви стаєте фінансово вільніше. В результаті цієї стратегії Ви зменшуєте кількість своїх боргів. Ви почуваєте себе вільніше, тому що у Вас немає боргів, що не обслуговуються, і усі кредитори з повагою відносяться до Ваших зусиль погасити борги. Погашений кредит мотивує Вас гасити наступний. Спочатку з Вашого життя зникне найменший кредит, потім другий і Ви стали знову фінансово незалежні.

Це, до речі, дуже популярний метод погашення боргів у всьому світі.

Стратегія 2 - гасимо найдорожчий кредит, з найбільшим місячним нарахуванням

Використовується, якщо цей кредит складає більше 30% усіх Ваших боргів. Такий борг обходиться дорожче за усіх інших, починаємо гасити його в першу чергу. У цій стратегії дуже важливо платити не лише відсотки по такому кредиту, а завжди трохи більше, щоб гасилося і тіло кредиту. Тільки у такому разі Ви зможете помітити зменшення сум боргу.

Стратегія 3 - рефінансування кредитів

Рефінансування дозволяє об'єднати декілька кредитів в один:

  • Це зручно, контролювати один кредит легше, чим декілька;
  • Постійно мониторьте ринок кредитів мікрофінансових організацій і банків. Періодично з'являються хороші пропозиція кредитів по сумах і ставках;
  • Якщо Ви зможете переконати кредитора у Вашій можливості виплачувати консолідований борг і така стратегія зменшить ваші щомісячні виплати - намагайтеся її реалізувати.

Стратегія 4 - реструктуризація кредиту

Реструктуризацію кредиту найвигідніше оформити у Вашого нинішнього кредитора. Основні моменти реструктуризації - зниження процентної ставки, часткове погашення боргу зі збільшенням терміну погашення Головне, щоб реструктуризація зменшила тягар щомісячних виплат і дала час для пошуку системного рішення як розрахуватися остаточного з боргами - такими як пошук додаткового доходу або продажу невживаного майна .

Дані поради і методи це перевірені практикою дії. Допомагають вибрати оптимальний метод виплат по кредиту і розрахуватися навіть з великими боргами.

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?