Сьогодні отримати онлайн кредит на карту українського банку дуже легко, але часто буває, що клієнт стикається з труднощами при погашенні кредиту. І можна непомітно для себе опинитися в складній ситуації, коли сума боргів збільшується з кожним днем, а Ви розгубилися і не знаєте, що треба робити . Розпочнемо з підготовчого етапу, який дійсно потрібний і дуже важливий.

Заплануйте виплати по кредиту

Итак необхідно :

  • Знати суму свого боргу.
  • Уточніть суму свого боргу у своєму особистому кабінеті на сайті мікрофінансової Компанії.
  • Якщо у Вас декілька кредитів в різних мікрофінансових Компаніях складіть список своїх боргів в порядку зростання сум і процентних ставок за кредитом.
  • Спланувати свій бюджет
  • Оціните реально свої можливості погашати борги з Вашого поточного доходу. Ведіть облік усіх Ваших витрат, навіть дрібних. У усіх є речі, на які непомітно за принципом " ну що це може змінити,це всього ж чашка кави) ми витрачаємо значні суми.

Експерти говорять, що в кожному бюджеті ще є 10% для економії.

  • Тримати зв'язок з кредиторами
  • Не треба пропадати із зв'язку з Компанією, у якої Ви узяли кредит і ігнорувати спроби Компанії обговорити ситуацію

Ця практика тільки ускладнює ситуацію. Треба не забувати, що Ваш борг може бути проданий колекторному агентству і тоді настрій Вашого життя починає зависить від дзвінків колектора і постійних нерозумінь про погашення боргу .

Як тільки Ви розумієте, що погасити борг вчасно стає складно - повідомите про це кредитора. Намагайтеся разом знайти вихід з ситуації, що склалася.

Стратегії погашення заборгованості

Після підготовчого етапу, коли Ви чітко розумієте скільки Ви повинні і скільки грошей можете направляти на погашення боргу повідомили про це кредитора, переходимо до вибору можливих стратегій погасити борг.

Стратегія 1 - Метод "сніжного кому"

Використовується за наявності декількох кредитів якщо суми і нарахування по них приблизно рівні. Робіть погашення щомісячно невеликі по усіх кредитах, але найменший кредит атакуйте практично щодня,погашайте дрібними сумами ( це якраз і є Ваша зайва чашка кави у бюджеті) Пам'ятаєте, що кожна погашена сума зменшує Ваші нарахування і Ви стаєте фінансово вільніше. В результаті цієї стратегії Ви зменшуєте кількість своїх боргів. Ви почуваєте себе вільніше, тому що у Вас немає боргів, що не обслуговуються, і усі кредитори з повагою відносяться до Ваших зусиль погасити борги. Погашений кредит мотивує Вас гасити наступний. Спочатку з Вашого життя зникне найменший кредит, потім другий і Ви стали знову фінансово незалежні.

Це, до речі, дуже популярний метод погашення боргів у всьому світі.

Стратегія 2 - гасимо найдорожчий кредит, з найбільшим місячним нарахуванням

Використовується, якщо цей кредит складає більше 30% усіх Ваших боргів. Такий борг обходиться дорожче за усіх інших, починаємо гасити його в першу чергу. У цій стратегії дуже важливо платити не лише відсотки по такому кредиту, а завжди трохи більше, щоб гасилося і тіло кредиту. Тільки у такому разі Ви зможете помітити зменшення сум боргу.

Стратегія 3 - рефінансування кредитів

Рефінансування дозволяє об'єднати декілька кредитів в один:

  • Це зручно, контролювати один кредит легше, чим декілька;
  • Постійно мониторьте ринок кредитів мікрофінансових організацій і банків. Періодично з'являються хороші пропозиція кредитів по сумах і ставках;
  • Якщо Ви зможете переконати кредитора у Вашій можливості виплачувати консолідований борг і така стратегія зменшить ваші щомісячні виплати - намагайтеся її реалізувати.

Стратегія 4 - реструктуризація кредиту

Реструктуризацію кредиту найвигідніше оформити у Вашого нинішнього кредитора. Основні моменти реструктуризації - зниження процентної ставки, часткове погашення боргу зі збільшенням терміну погашення Головне, щоб реструктуризація зменшила тягар щомісячних виплат і дала час для пошуку системного рішення як розрахуватися остаточного з боргами - такими як пошук додаткового доходу або продажу невживаного майна .

Дані поради і методи це перевірені практикою дії. Допомагають вибрати оптимальний метод виплат по кредиту і розрахуватися навіть з великими боргами.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?